Ghiocei Martie-Aprilie 2009*102*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21
Noi stam deja...in picioruse fara sprijin. Cred ca e exagerat de repede, dar incep sa ma conving ca in curand aveam real 10 luni.

Pieces of heaven:
My heaven on earth
My little piece of heaven in the sky
My little Star



felicitari !!! ce mari sunteti !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Intru repede sa va sun ca Avem un zimtisor !. A venit asa neanuntat, l-am simtit cand a inceout sa-mi roada degetul dimineata. Suntem ff fericite si dam de baut.

Daca am timp recuperez si revin.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem sase lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hellou fetele !!!

Am citit si eu rapid din urma sa vad cine s-a inscris deja la excursie (bine in mare stiam deja de la Olga ca sunt amatoare ) asa ca am deschis: lista pt intalneala nr .2

- Anca_Nicolae
- Novus
- Pisik
- Olishka
- Cativ
- Pisigri
- Denisamada

si asteptam in continuare doritoare !!!

Pana atunci votati rapid un week-end in care sa se desfasoare si daca e ok zona Marginimea Sibiului, eventual Paltinis!!
Eu nu pot in week 4-6 dec, in rest sunt disponibila !!

Deja studiez ofertele !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22

Intru repede sa va sun ca Avem un zimtisor !. A venit asa neanuntat, l-am simtit cand a inceout sa-mi roada degetul dimineata. Suntem ff fericite si dam de baut.

Daca am timp recuperez si revin.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem sase lunite


Iuhuhu !!! Felicitari !!!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus
felicitari !!! ce mari sunteti !!

Da, avem 7,200 kg si 68 cm. Dovediti, nu presupusi. Si am facut prima doza de vaccin antigripal.

Pieces of heaven:
My heaven on earth
My little piece of heaven in the sky
My little Star

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22

Intru repede sa va sun ca Avem un zimtisor !. A venit asa neanuntat, l-am simtit cand a inceout sa-mi roada degetul dimineata. Suntem ff fericite si dam de baut.

Daca am timp recuperez si revin.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem sase lunite

Felicitari Gazii mica!

Pieces of heaven:
My heaven on earth
My little piece of heaven in the sky
My little Star

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

Va pup! Si va rog sa va rugati pt. mine si Victoras. suntem de 3 zile in spital pe perfuzii, intoleranta e si la lapte si la nu mai stiu ce din ulei......acum e mai bine mai vioi..slabise. II fac alte investigatii, imunitatea e scazuta.
S-a plictoisit si el sarcu legat de perfuzie , era atat de deshidratat ca au intepat copilul de 5 ori sa-i gaseasca vena in picior in final. Sunt franta, darmata, regulile in spital sunt stricte sio drastice...sa dea Dzeu sa nu aiba nimic sa trecem peste asta sa aflam odata care-i baiul...ne e dor de acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Of, Doamne, sper sa va reveniti!
Doamne ajuta, sanatate lui Victoras si multa putere tie, Florinela!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank"> Un vot pentru Razvan, va rugam, la ad1 ad2. Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui florinela79

Va pup! Si va rog sa va rugati pt. mine si Victoras. suntem de 3 zile in spital pe perfuzii, intoleranta e si la lapte si la nu mai stiu ce din ulei......acum e mai bine mai vioi..slabise. II fac alte investigatii, imunitatea e scazuta.
S-a plictoisit si el sarcu legat de perfuzie , era atat de deshidratat ca au intepat copilul de 5 ori sa-i gaseasca vena in picior in final. Sunt franta, darmata, regulile in spital sunt stricte sio drastice...sa dea Dzeu sa nu aiba nimic sa trecem peste asta sa aflam odata care-i baiul...ne e dor de acasa.

Florinela mami de Victor Cristian (16.03.2009)


Off Florinela !! ne rugam sa treceti cu bine peste perioada asta si sa depistati ce e in neregula !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui florinela79

Va pup! Si va rog sa va rugati pt. mine si Victoras. suntem de 3 zile in spital pe perfuzii, intoleranta e si la lapte si la nu mai stiu ce din ulei......acum e mai bine mai vioi..slabise. II fac alte investigatii, imunitatea e scazuta.
S-a plictoisit si el sarcu legat de perfuzie , era atat de deshidratat ca au intepat copilul de 5 ori sa-i gaseasca vena in picior in final. Sunt franta, darmata, regulile in spital sunt stricte sio drastice...sa dea Dzeu sa nu aiba nimic sa trecem peste asta sa aflam odata care-i baiul...ne e dor de acasa.

Florinela mami de Victor Cristian (16.03.2009)

Florinela, imi pare rau ca suferiti atata, si tu si Victoras.
Bunul Dumnezeu sa aibe grija de puiul tau, sa se insanatoseasca repede!
Nu i-au facut teste de alergie? Stiu la ce e alergic?
Multa putere si rabdare, este groaznic sa-ti vezi puiul asa.



Monica, blessed mommy, for Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing,
The masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled.
You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput