Breaking News - 5

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Absolut penibil, Jerkmaine:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Mai, da' nu ma pot abtine! Da' tare au mai asteptat toti Jacksonii astia sa moara Michael Jackson! Janet are o cariera muzicala a ei, dar ceilalti? Emisiuni despre marea familie Jackson (sint curioasa daca Janet va participa), interviuri peste interviuri, lansari de muzica, prezentari de emisiuni TV... tare le-a mai stat in cale Michael!

Nu stiu cine spunea ca in afara de Janet si de Rebbie, toti sint saraci. Cum asa, frate, saraci, ca doar au avut si ei o cariera in spate si cred ca au cistigat suficient... Vad ca au bani sa se plimbe peste tot, dar sa participe fiecare cu cit poate la inmormintare macar, nu au avut nici unul. Ce, daca noua ne moare cineva drag, asteptam sa se ingroape el!?!

Si vad ca banii curg, folosindu-se de numele lui MJ, nume pentru care acesta si-a distrus viata, au iesit la lumina din birloguri. Of, iar m-am suparat. Stia el, Michael, de ce i-a tinut deoparte pe copii de familia lui, imi este mila de ei si sint ingrijorata ca trebuie sa creasca inconjurati de aceasta familie unita... i-au facut rau tatalui lui, le vor face si lor. Nu-mi plac si gata, cu citeva exceptii, nu-mi plac. Cit va trai mama, probabil ca nu se va intimpla nimic, dar dupa!?!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

LA MULTI ANI MOTANIKA!!!!
Cu intarziere, dar din suflet si cu drag!!!!

Nelia, eu sunt cea care spunea ca toti sunt lefteri. Au cheltuit fara masura, au facut investitii proaste, plus ca ma intrebam cati sunt de fapt. Eu n-am reusit sa numar, voi puteti? (a, si numele alejandra nu apare de doua ori dintr-o coincidenta Unii dintre copii lui Jerkmaine, plus o fosta nevasta daca nu ma insel, posibil sa fi fost doar iubita, locuiesc cu Katherine, ea le plateste tot. El nu are de unde.)

* Rebbie Jackson and Nathaniel Brown have three children:

1. Stacee Brown (b. May 5, 1971) - Is a singer and often records with her younger sister
2. Yashi Brown (b. October 18, 1977) - Yashi is a singer-songwriter who often records with her older sister
3. Austin "Auggie" Brown (b. November 22, 1985) - Auggie is a singer-songwriter and musician

* Jackie Jackson and Enid Spann had two children:

1. Sigmund Esco Jackson, Jr. ("Siggy") (b. June 29, 1977) - Siggy, or DealZ, is a rapper and avid motorcyclist
2. Brandi Jackson (b. February 6, 1982) - an adopted child, Brandi is also a singer

* Tito Jackson and Delores "Dee Dee" Martez had three children:

1. Toriano Adaryll Jackson, Jr. ("Taj") (b. August 4, 1973) - member of the successful pop group 3T
2. Taryll Adren Jackson (b. August 8, 1975) - member of the successful pop group 3T
3. Tito Joe Jackson ("TJ") (b. July 16, 1978) - member of the successful pop group 3T

* Jermaine Jackson and Hazel Gordy had three children:

1. Jermaine La Jaune Jackson, Jr. ("Jay") (b. January 27, 1977)
2. Autumn Joy Jackson (b. July 10, 1978)
3. Jaimy Jackson (b. March 17, 1987)

* Jermaine Jackson and Margaret Maldonado never legally married but had two children:

1. Jeremy Jackson (b. December 26, 1986)
2. Jourdynn Jackson (b. January 5, 1989)

* Jermaine Jackson and Alejandra Oaziaza had two children:

1. Jaffar Jackson (b. July 25, 1996)
2. Jermajesty Jackson (b. October 7, 2000)

* Marlon Jackson and Carol Parker have three children:

1. Valencia Jackson (b. 1976)
2. Brittany Jackson (b. 1978)
3. Marlon David Jackson, Jr. (b. September 23, 1981) - "Chye Beats", currently is a member of a hip-hop duo

* Michael Jackson and Deborah Jeanne Rowe had two children:

1. Prince Michael Jackson I (b. February 13, 1997)
2. Paris Michael Katherine Jackson (b. April 3, 1998)

* Michael Jackson and an unidentified woman (reportedly a surrogate) had one child:

1. Prince Michael Jackson II ("Blanket") (b. February 21, 2002)

* Randy Jackson and Eliza Shaffe had one child:

1. Steveanna Jackson (b. June 17, 1990)

* Randy Jackson and Alejandra Oaziaza had three children:

1. Genevieve Jackson (b. December 3, 1989)
2. Donte Jackson (b. 1991)
3. Steven Randall Jackson, Jr. (b. October 2, 1991)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Ce misto, Joe "had a short career as a boxer"

http://en.wikipedia.org/wiki/Jackson_family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

Doamne cat de penibil e
saracu M...ce familie, ce frati

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

http://life.hotnews.ro/stiri-prin_oras-6560946-video-sosia-oficiala-lui-michael-jackson-canta-romania.htm

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Maaaaai sa fie!!! Anka am citit din stire si m-a frapat un lucru: cica Earnest acesta ar fi infiintat in ´78 o trupa The Jacksons... pai parca asa s-au numit si Jacksons 5 la un moment dat...

Mama dar ce bine seamana....



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da Dana am vazut..ce faza.
Ia uite si aici.....altul
http://www.facebook.com/group.php?gid=216132675006&ref=mf

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor...astazi e in 25...5 luni de la...nici nu stiu cum sa-i spun...sau ce sa cred.Offf...
Keep the faith...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ai dreptate....nici nu am realizat ca astazi este 25.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput