Mamici de Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (45)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Neata si de la noi si multumim de cafelutza si de capitol pupam fetele harnicute...ieri nu am intrat ptr k nu am avut net...a avut grija un tampit care punea un banner cu basescu sa rupa firu' principal si net pauza...pana s-a sesizat problema pana au remediat

eu ieri am fost la medicul de familie sa vb de cununie si a zs k e ok pe 28...akm ma duc la primarie sa vad daca imi poate face actele pana atunci.... sunt suuper incantata...aseaar m-a scos sotul la un suc aici la noi la o cafenea micuta...si sunt atat de entuziasmata..trebuie sa fac lista cu invitatii ....sa-mi iau de imbracat ...sa ma vopsesc...etc...

akm citesc si eu din urma si revin

LA MULTI ANI BEA!!!sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi...sa ai parte numai de bucurii...si sa ai un bebe sanatos si mancacios ..sa va bucurati de el

Mario Andrei 16.08.2005 24+ -Alexandra Elena
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

buna dimi si multumim pt cafea ... BEATRICE sa ai parte de sarcina la termen,nastere usoara,bb sanatos,mancacios si necolicios ... multa fericire in viata in trei......

mami de Radu Andrei(30.07.2000) si 31+ www.flickr.com/photos/43575800@N02/?saved=1" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Neatza burtici si merci pt cafea
Vad ca schimbul III a fost tare activ, sunt la un alt capitol

BEA
BEA
BEA
nastere, usoara, un bebe sanatos si tot ce iti doresti.

Pupici la burtici


Acum 29+ cu bb mic si scumpic Arthur

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

La multi ani beatrice!


33+ Katya Natalia si Sofia Alena

odiseea noastra, trusou bbluse, ne pregatim
nepotzeii mei, viatza la tzara, noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Fetelor abia akm am reusit sa termin de citit cap trecut....am notat pe o hartie ce vreau si eu sa va rasp fiecareia dintre voi...dar nu mai st in stare sa scriu akm...trebuie sa pap si sa plec la primarie,caci am vbt de ieri si la 9 trebuie sa fiu akl sa vb...apoi revin si scriu

Mario Andrei 16.08.2005 24+ -Alexandra Elena
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui sagetutza

Lorex nu vreau sa devin enervanta (eu asa o consideram pe nasa mea care ma stresa cu no-sap-ul)nu "cred ca maine..." trebuie actionat. Trebuie actionat imediat. Acum dupa ce am mai crescut am ajuns sa apreciez tare mult no-spaul. Poate unele fete zic .. ca de.. sunt totusi pastile, dar am vazut cazuri cand din cauza de lipsa de no-spa au ajuns cu col scurta si iminenta de avort la spital... so... mai bine iau no-spa decat sa ajung la spita ciiihhhh.
Acum no-spauk e prietenul meu si am mereu (sau mai mereu, ca ieri le-am uitat acasa) in geanta.

30+ Nicola-Teodora (deocamdata... mai negociem...)


Cred ca ai dreptate, asa o sa fac si eu deacum.O sa-l port la mine.
Tks

24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Citat:
citat din mesajul lui aditapop

Larisel, ai inteles gresit nu sunt cu burtica
Deocamdata sunt deja mamica de un puiut (are 7 luni deja!), eu intrasem la voi azi noapte si am citit cateva mesaje...am vrut sa va urez toate cele bune si sa va doresc bebei sanatosi si frumosi!
Multumesc de primire
Va tin pumnii fetelor sa nasteti usor!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank"> Un vot pentru Razvan, va rugam, la ad1 ad2. Multumim!



Atunci schimbam urarea: sa-ti traiasca si sa te faca fericita in fiecare zi asha cum vrei tu! Sunt cu neuronii plecati haihui .


33+ Katya Natalia si Sofia Alena

odiseea noastra, trusou bbluse, ne pregatim
nepotzeii mei, viatza la tzara, noi



33+ Katya Natalia si Sofia Alena

odiseea noastra, trusou bbluse, ne pregatim
nepotzeii mei, viatza la tzara, noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolcris22 spune:

LA MULTI ANI BEATRICE!!!!!
MULTA SANATATE,BEBE SANATOS! PUPICI!



29+ ANDREI ....ne mai gandim la al doilea prenume...
http://community.webshots.com/user/nicolcris22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu_bu spune:

la multi anibeasa fii sanatoasa si fericita sa ai o viata frumoasa!
wow fetele dar ce repede fug capitolele la schimbul treisuper...multumim de cafea si de cap nou!
noi deseara la 17:30 avem intalnire cu bebe mergem in alt oras pentru o a 2 parere sa vedem cum o fi va pove cand vin
o zi frumoasa

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

beatrice Ti-am trimis pm.

cris.dogarel Eu nu m-as grabi prea tare ca mi-a intrat un morcov...dar depinde de fete...

alexia28 Bine ca acum esti acasa...ai grija de voi.
Noi sunt de religie crestini ortodocsi de rit vechi si aproape toate sarbatorile sunt decalate cu 13 zile, deci probabil sfanta Natalia este pe 8 septembrie.

mariucasara Dar sunteti niste talentate, stiati? Bravo!

miremia Trebuie sa fii optimista ca totul va fi bine pt tine si bb!

andre_lina Nu ne pui poze cu patutzul?

carmita_baby Greuuu...dar sunt sigura ca o sa iei cea mai buna decizie pt tine si bb...Felicitari pt eco cu vesti bune!


Si am schimbat iarasi saptamana...ne apropiem de marea intalnire...





33+ Katya Natalia si Sofia Alena

odiseea noastra, trusou bbluse, ne pregatim
nepotzeii mei, viatza la tzara, noi

Mergi la inceput