INSEMINARE 52

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dariaelenai spune:

Fetelor eu sunt in ziua 10 de la inseminare si dimineata am facut un test de sarcina, care bineinteles ca a iesit negativ.... Stiu ca l-am facut prea devreme, maine sau poimaine ma duc sa fac beta; macar asa ma obisnuiesc putin cu gandul ca poate nu sunt insarcinata, daca beta va iesi si el negativ.
Ca simptome sanii ma dor destul de rau si sunt grei .Parca ma si mananca putin dar destul de rar. Burtica nu ma mai doare, doar cateodata cand ma asez mai tare pe scaum simt o durere in interior.M-a durut burta ca si cum mi-ar veni prin zilele 6,7,8.
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Peta iau doar duphaston, dar simt ca niste furnicaturi. Si imi vine sa ma scarpin. Totusi sunt in Z5 de la Inseminare...e cam devreme pentru simptome.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dariaelenai

Fetelor eu sunt in ziua 10 de la inseminare si dimineata am facut un test de sarcina, care bineinteles ca a iesit negativ.... Stiu ca l-am facut prea devreme, maine sau poimaine ma duc sa fac beta; macar asa ma obisnuiesc putin cu gandul ca poate nu sunt insarcinata, daca beta va iesi si el negativ.
Ca simptome sanii ma dor destul de rau si sunt grei .Parca ma si mananca putin dar destul de rar. Burtica nu ma mai doare, doar cateodata cand ma asez mai tare pe scaum simt o durere in interior.M-a durut burta ca si cum mi-ar veni prin zilele 6,7,8.
Va pup!


daria , hai nu fii suparata ca mai este timp!....Mai asteapta un pic , mult noroc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaelenai spune:

Multumesc Luminita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Buna scumpele,
pupaturi multe la toate!!!
Indi sa fie DUBLU!!!

Astept cu interes sa vad care urmeaza cu II liniute!!!
Am presentimentul ca o sa veniti cu multe vesti bune!!!

Sabine pe cand inseminarea, draga mea?...

Eu ma simt cam rau de ieri: greata, am asa amar pe gat tot timpul si simt nevoia sa mananc ceva dar nu de foame ci ca sa-mi schimb gustul. O fi combinatia de utrogestam si cycloprogynova?...sunt in ziua 20 de cm. Mi-e frica sa fi luat gripa aia de circula pe la noi...:-((( Sper ca nu!..

Fetele.... alla , araceli, peta ...care mai asteptati rezultate????.. tin pumnii stransi pentru voi!..







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aruam spune:

Buna fetele

Puteti sa-mi spuneti si mie cum se ajunge la d-na dr. Moisa ,dureaza mult pana la o prima consultatie.Ma gandesc sa fac IA la ea.
Puteti da-mi dati si mie mai multe detalii,cum este ca medic, ca om se poate comunica usor cu ea.
Va rog astept opinii de la voi.
Multa bafta fetelor ce asteapta rezultatele inseminarii.

anul acesta o sa fiu
Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenaraluca spune:

Am venit de la eco!am o invazie de foliculi dintre care vreo 5 mai mari de 17,18 ,19, 20mm.endometrul 10.vineri fac inseminarea.
SA IMI TINETI PUMNII FETELOR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenaraluca spune:

ESTRADIOLUL 1871

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Citat:
citat din mesajul lui elenaraluca

Am venit de la eco!am o invazie de foliculi dintre care vreo 5 mai mari de 17,18 ,19, 20mm.endometrul 10.vineri fac inseminarea.
SA IMI TINETI PUMNII FETELOR!



Mama ce productie!!!! totusi sa ai grija, doamne fereste sa nu faci vreo suprastimulare. sa intrebi doctorul daca este vreun risc.

In orice caz, la asa foliculii esti obligata sa vii la noi cu test pozitiv!!!! BAFTA multa vineri!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaelenai spune:

Elenaraluca, ce productie!!!!Chiar ca trebuie sa vii cu test pozitiv!!!
Ai grija la hiperstimulare totusi.
Mult succes la inseminare!!

Mergi la inceput