Goldie Pants - 24

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana n

adrianka a lasat frumusete de finutzi fara sa ii imbaieze moasa?



Nope, eu mi-am indeplinit misiunea de moasa..Uite

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

adrianka numa tu te-ai bucurat de asa priveliste? ohhh.....daca nu am vazut live, ne multumim si cu pozele

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

a sosit curieru

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

ihi vreau sa ma fac presedinta

vai ce mancarici am la limba....sa comentez

d-na avocat Adriankaasa ne-a fost intelesu'???

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

ihi vreau sa ma fac presedinta

vai ce mancarici am la limba....sa comentez


mey comenteaza daca n-ai ce face cu limba iti poci da io ceva sugestii
pai ce poti tu sa lasi omu sa traiasca linistit? oi vrea sa ma concurezi?? macar la politichie, nu? ca daca la www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">forever my lover n-ai reusit da io cre ca infractorii care are cazier nu are voie la prezidentiale

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

noroc cu Rainy Boy ca m-a scos la o plimbare prin ploaie si n-am apucat sa comentez ca sigur acu ma aflam dupasi ramaneau baieti singuri

prezidentialele ma intereseaza doar in cazul in care ct mi-ar fi consilier de imagine

daca tot sunt aci sa iau si o doza de oxigen



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

prezidentialele ma intereseaza doar in cazul in care ct mi-ar fi consilier de imagine


mey singuru ct care poa sa-ti fie tie consilier da imagine sau da ce-oi vrea tu e CTR de fapt tu chiar la el te-ai referit nu? scuza-ma cre ca am inteles io gresit vaz peste tot atentatoare la www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery378.jpg" target="_blank">my lover
mey da fetili astea pa unde umbla?? mey iona tu le dadusi invitatie la partyli tau sau baietii astia ai tai iti luara mintili?? pai cu cine palaria mea violet party noi acilea??
mey io una am nevoie de un energizant


iona vezi de-ti scoate fundurili la defilare ca nu te vaz bine pai ce crezi ca asteapta fetili astea ca sa sa arate???




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

in cazul in care nu apar va invit la cina in 4 2 cate 2 vedem noi cum ne impartim

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona faci cinste seara asta? pui fundurili la bataie pentru noi toate? pardon, la defilare am vrut sa zic...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ok, fiindca azi e ziua ta meriti inca 2 la www.youtube.com/watch?v=4IzTg8MpNj8" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=_K-9aKzF1DU" target="_blank">
imparteala o las la alegerea ta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

din partea casei



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput