Goldie Pants - 24

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona iti place de finutzu lu purple? ti l-a adus gata botezat, cu numili ales si numa bun de incercat....

purple iti fac cinste cu un , bem impreuna

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Sporty...sa intelegem ca e gata botezat?? fara asistenta?......aaaaaaaa m-am prins n-ai vrut sa fiu prin prejma nasului.....nu mai pot de dorul lu b&w....bine ca-l am pe Sporty numa camesha tre sa o dau jos si ii rezolvata treaba

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Uite si album foto cu el



Seamana cu nasul lui da, ca doar sunt rude..dar sporty nu are centuri si alte alea.

Sa il pastrezi sanatoasa si fericita pana la adanci batraneti. Sa va faceti happy unul pe altul si sa te duca la un meci de baschet cand iti vin alte idei periculoase (vezi catarat in pomi in scop fotografic, urcat pe vapoare care se scufunda, atentat la personaje straine - si nu straine de tara ma refer).

Oana, daca imi dai si o lamaie...mai bine beau

Doamnelor..???????????????






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

finutu e super

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Seamana cu nasul lui da, ca doar sunt rude..dar sporty nu are centuri si alte alea.


nici o problema centuri am io destule

dati mai departe sticlele

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu poarta omul asta centuri. Degeaba vrei tu sa ii faci viata mai grea. EL NU POARTA. Daca nu il accepti asa cum e, pot sa il cazez la mine. Si-o gasi si el o fata sa il iubeasca fara sa il impodobeasca




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona tre sa te perfectionezi si in altceva...nu numai centuri si lustruit...


ohhh..purple, la lamaie eu is as zii asa .....

restul fetelor? conferentiaza?

mj ne lasasi balta tocma acu? eu inteleg ca nah..nu ai mai rezistat cu come al tau, trebuia sa va retrageti nitel...da mai scoate un finger p'aci sa stim ca esti bine...

anka, lisa?

adrianka a lasat frumusete de finutzi fara sa ii imbaieze moasa?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

bine no ma multumesc cu centura lui magic fingeru

nu se mai ofera nimeni pt botezat inca unul suna mai bine 5 decat 4

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

wow iona....ai zis o treaba ce tre inregistrata...
purple noteaza pagina si capitolul pana nu se razgandeste iona

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Notez tot, numai sa inceapa sa spuna apoi ca ea s-a referit doar la faptul ca nu ii da centura la sporty...


Auzi, dar unde ii cazezi pe toti 4?

Oana mai bei un Bloody Mary (cu lamaie)?
Iona tu nu ai voie decat "Sunset on the beach" amestec special.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple e o noare sa iti ofer

iona tu mai vrei ceva ? nu is destul de strong baietii?

au trecut 20 min purple si nu a rectificat, nu a retractat...deci e pa bune.... iona pt tine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput