***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007(110)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ioana, ai dreptate, de la analize sunt vanataile. eu inca nu ma panichez, astept azi sa vad ce zice dr. mi-au luat sange de 6 ori, va inchipuiti ce de vanati am. in primele 3 zile nici nu putea sa indoi mana cine stie ce.

mica, super la amsterdam .


poohy, la multi ani !!!

au plecat zmeul si printesa la logopedie, ma apuc sa adun in urma ei si sa ma pregatesc de dr.

cand ma intorc diseara va povestesc de vecinu care-a cam murit si de rezultatele de la analize.

************************************************************************************

MIHAITA VREA SA NU MAI FIE DIFERIT !


oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S


www.alexandruconovaru.ro , www.helpsonia.com

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and (shout=www.dictionarenglezroman.ro/dictionar/shout" target="_blank">chiot, strigat, tipat, aclamatie) ."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Sunt aici, fara bebe 3 in burta, dar cu una bucata bebe in brate, f miorlait daca dispar sau o pun jos, banuiesc ca ii ies dintii ca roade si baleste. Si mai am una bucata copil gelos, cred ca never nu o sa ii treaca, a fost mama si m-am mai relaxat si eu, in sensul ca nu i-am mai dat sa manance, nu i-am mai facut baie (de Andreea vorbesc) si asta mi se pare ca a declansat o criza.Azi spunea 'Are mama grija numai de Andreea'.

Sunt si eu cu gandul la fetele care trebuie sa nasca, tin pumnii!

Va pup! Ma intorc la spus povesti si cantat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

n-am nascut inca numai ca am inca de lucru si chestii de rezolvat, si n-am mai avut timp sa intru. eu cred ca nasc pe 21

am avut pana acum 2 momente de criza de depresie cred. una a fost cand a plecat calin la tara cu ai mei sapt trecuta, asa bocit n-am tras in viata mea, mi-era teama sa nu pateasca ceva pe drum.. eram constienta ca e de la hormoni dar nu puteam controla starea, plangeam la propriu de sarea camasa de pe mine. si al doilea sambata seara cand am vazut weekend cu mama, proasta inspiratie.. apropo vas si eu ma intrebam cum de isi poate parasi o mama copilul, cred ca mai mult de asta m-am uitat, dar bineinteles ca filmul nu a aprofundat deloc tema asta. la un moment dat mi-am dat seama ca se va termina prost (cand incepusera lucrurile sa mearga bine, ca asa e in filme de obicei) si la sfarsit m-a lovit criza ca doamne fereste daca pateste calin ceva acum mi-am revenit. sper sa nu ma loveasca vreo depresie post-partum.

am vazut pozele cu bob si saby, minunate saby cred ca s-a inaltat ceva ca vad ca e cat bobita.

liv, minunata poza cu puii dormind unul langa altul

kay, ne sa spui repede rezultatele la analize eu am un feeling bun, ca nu e nimic grav, dar e bine ca le-ai facut ca sa stii o treaba. cand e data limita pentru stransul de jucarii si hainute? sunt bune si hainute mici, mai de bebe?

poohy la multi ani iti doresc si multa implinire alaturi de familie

lilly bine ai revenit, sper sa va faceti repede bine mai scrie-ne

madaiulia sanatate si spor la invatat

betty sunt sigura ca va trece gelozia andreei eu deja ma vad cu amandoi in brate

revin cu raspunsuri ca merge tare greu forumul.

Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007) si 38+ Sanziana Carolina

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev323pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Doxinu, da, amandoi o data.
Ia baga un ochi aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=129944&SearchTerms=decoratiuni,craciun

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Citat:
citat din mesajul lui lbelciug

Doxinu, da, amandoi o data.
Ia baga un ochi aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=129944&SearchTerms=decoratiuni,craciun

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)


super idei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

an@, ce haioasa e ana cu sarea in bucate si ne ielti
sa nu pierzi zenul, ca e raritate zilele astea

mica, faina iesirea! e oras scump amsterdamul? (mancare, cazare..) daca poti sa imi zici si niste preturi orientative ar fi super (intreb pt cineva). si doi, poti sa imi spui te rog ce tratamente ai luat pentru caderea parului? merci
ce faina e poza cu lebedele..

mihamora, de ce te internezi asa repede? faci cezariana? sa ne zici cand sa scoatem

vas, si calinu meu tot joi vina acasa, abia astept..

Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007) si 38+ Sanziana Carolina

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev323pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

OANA deci care este rezultatul analizelor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ii de bine, revin maine cu amanunte, imi pica ochii in gura.. cel putin nu plec in jurul lumii (inca). ioana, multumesc pt grija

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

am descoperit niste poze cu calin din vara facute cu telefonul pe care nici nu stiam ca le am vi le-am pus sa le vedeti aici, si mai sunt si cateva noi.

Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007) si 38+ Sanziana Carolina

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev323pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Arcadia, frumoase pozele cu Calin; imi place mai mult tuns decat cu plete. Mai si ce de plansete ai mai tras tu din cauza hormonilor. Hai ca o sa fie bine, stii tu, cum gandim asa ne merge. Pe Carolina tot cu ochi albastri sa o faci, da?
Betty, pana la urma ai aflat de la ce erau greturile? Sau au trecut de la sine?
Lavini, te-ai tuns?
Didi, esti ocupata cu musafirii de nu mai scrii? Ce-ti face piciorul?
De Cristinamaria mai stie cineva ceva?

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput