Goldie Pants - 23

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai n-auzisi ca botezam pa finger boy sau cum il cheama moaaaaaaaaaaaaaaama el e principalu' lu iona nu???o saptamana scapam de ea dupa botez

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

....atunci zic sa il botezam azi si pe finutzu meu ...
mei da ajutati-ma cu numili.....ca nu am inspiratie ...sa ii zic Egyptian Boy.....ori Finger Boy ...iona , tu ce zici? ca pana la urma tu o sa-l strigi cel mai des......ia zi cum ti-i mai la indemana...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ohh....nu va faceti iluzii....nu o obosesc 2 pe iona....incat sa nu mai poata. si oricum il are si pa dl. C la ordinele ei, o revigoreaza iute

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io una nu-sh da iona trebe sa hotarasca stiu doar ca in utltima vreme se plangea de alergie la o litera acu s-o fi vindecat??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey oana, da am cetit yo bine? ...e vb de centura lu BADu' in propozitie pe undeva ? ...ce i-ati facut cat am lipsit?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

finger suna bine....incitant.

lisa sa stii ca iona are alergie la R. o sa iti explice ea de ce.

iona ia zii ce nume ti-ar placea

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa e vorba despre asa ceva: iona s-a catarat pa gardu meu sa il soarba din priviri pa ebony....si in timp ce cauta alune in alunul de langa gard i s-a declansat aparatu..si ma ameninta cu o poza in care ebony poarta o centura asemanatoare cu a lu BAD. acu poate bad in joaca i-a dat-o...si come al lu mj are una la fel....asa c anu inteleg cu ce ma ameninta iona pa mine



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io propun sa ii zicem magic finger ha? cum va suna???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ohh magic touch, magic finger

iona eu deja visez, tu nu? adica visez ca...ca maine ninge si vine Mos Craciun

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

duamne, mey fetili da ce-ati facut cat am lipsit , ca multe nu le pricep......alergia lu iona...jmecheria cu alunii iara nu o pricep......

..referitor la nume....eu m-am gandit....am facut un mix din cele doua........ si am zis sa ii ramana numele Egyptian finger...da acuma daca iona are alergie la R.....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput