Goldie Pants - 23

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta
pt.toti/toate

mey da multe griji va faceti pt.dl c l-am expediat odata cu

o duminica frumoasa va dorim

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza

Love M and u all

sar'na de urari pentru nashu

si evident pentru toti sarbatoritii


iona nu ne zici cum fu noaptea?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Salutare fetele.
Ce faceti? V-ati distrat bine? Hai ca ma uit in urma sa vad cu ce v-ati mai indeletnicit zilele astea...
Revin dupa..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili
lisa bine c-ai revenit
ionaaaaaaaa mey nu-sh ce e cu finutzu
baga fingerili aci si zi-ne ca e bine ca toata noaptea l-am auzit tipand
Somebody please have mercy
Cause I just can't take it
Stop pressurin me
Just stop pressurin me
Stop pressurin me

mey acilea nu e rost de niciun party?? asa inainte de fucking monday
ia luati d'aci oxigenu si energizantu




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona nu te lasa rugata si zi-ne ce face CTR, plssss

anka, lisa voi ce ziceti...cand va botezati finutii??

purple unde esti? te-ai dus pe o plaja privata ca sa fii sigura ca nu atenteaza nimeni la metal? ai grija sa nu fie aluni prin preajma

mj facem iar party in 4?

adrianka, era vb ca ii mosesti...te sustragi?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico asta seara nu poci ca sa te-ncurc am inteles da pa blog ca nu trebe sa va deranjam asa ca happy day lu M al tau si dixtractie placuta la
io sper sa sa adune ceva lume p'aci ca maine seara e ziua mea iaca fac 3 luni da forum si mai vrreau da daca n-oi avea cu cine sa sarbatoresc?? duamneeee unde sunt partyurili de alta data

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

finico sar'na mult

m-ai stau p'aci ca inca ma mai lasa p'afara seara asta.inca nu m-a chemat in casa . mai incolo..la ore mici e treburi de private party


astept cu interes sa ne zica ce si cum.....mai dau din cand in cand cu ochii aci, poate se indura de noi
daca nu apare, regula nr. 1...scuturati-va alunii din curte

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey fetili eu zic prezent la party ca demuult n-am mai servit si am nevoie de neste oxigen zau...
...cat despre botez...vaz ca l-ati crestinat deja pe CTR ...eu zic ca e mai bine asa pe rand......ce se facea iona cu toti odata? ...deci urmeaza finul meu , al ankai si cel al lui purple daca nu ma inseala memoria.....

...pana atunci o dedicatie de la BAD pt iona, ca am vz ca ii cam ducea dorul...



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey acu, ce sa mai zic bine ca a reusit finutzu sa o linisteasca pa iona daca nu a aparut ea p'aci pana acu, o fi de bine io stiu?? sta si fundurili noastre mai linistite io aluni n-am da sper ca finutzu
s-o lecuiasca pa iona si de
fundu lu come togetheru meu
macar sa mai botezam un finutz azi, mai castigam si noi o zi doua

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa

daca a aparut lisa, vine si iona iute, sa ii povesteasca de ebony si centura lu Bad

sooo...botezam ceva seara asta?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput