Goldie Pants - 23

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

bineinteles nu inainte de ultimu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Propun sa ii punem gps la iona, dar unul ascuns sa nu il gaseasca nici chiar ea. Sa fie cu camera de filmat inclusa. Deja nu mai cred nimic din ce spune. Ne minte cu computerul ca si altii cu tv-ul.

La multi ani mj_girl!!!!!!!


P.S. daca Rainy boy se satura de atatea imbarcari si debarcari si plaje si strazi cu numere multe, ma ofer sa il consolez.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da nu se mai termina..zici ca is fara numar, fara numar la iona

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey si fiindca purple mi-a adus aminte de asta
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=140825&whichpage=12
am decis : ma sarbatoresc si maine, la 3 luni de cand i-am declarat dragostea lu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">come together forever my lover
uite aci dovada
Trimis la: - 10/08/2009 : 21:38:55

nu pot sa cred? come together nu a fost propusa ca melodia zilei bagati un oki aici



El este mj de care , asa vreau sa-mi aduc aminte de el



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

vad ca v-ati retras la asa ca nu mai pierd vremea p'aci..ma duc si eu la nani

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

de fapt am vrut sa zic ca ma sarbatoresc si azi ca maine e deja azi WTF stau asa putin pa forum de la o vreme cand intru imi zice buna dimineata mj_girl, cand ies imi zice tot buna dimineata mj_girl

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sa va odihniti bine ca maine incepem in forta cap 24

mj yuppppiii...inca un motiv de party

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza fetelor



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Daca tot vine toamna sau iarna






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput