Goldie Pants - 23

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey www.mj-upbeat.com/images/yummy_000.gif" target="_blank">rainy boyu nu mai are loc in salupa e deja okupata de www.youtube.com/watch?v=_K-9aKzF1DU" target="_blank">asta


.....si oricum e muuult prea finutz ..sa calatoreasca cu salupa......lui ii trebuie un yacht ceva...........

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Aoleu...va lasa omul dormind si cand vine sa vada ce faceti se sperie

Iona nu te vad bine. deja nici tu nu mai stii pe unde locuiesti. ba fugi, ba te impiedici, ba stai, ba te intorci.
Nici in seara lu' rainy nu stai linistita.

(Mai, pe Casanova nu-l mai dau la nimeni daca trece testul. asa sa stiti. e si el om. il aruncati ca si pe sosete. Am si eu nevoie de gradinar. De cum a coborat din tren s-a pus pe treaba. deja a tuns alunii la 0. Acum e cam intuneric. Nu stiu ce face in gradina, dar e tare constiicios. Sper ca nu isi sapa un tunel sa ajunga in China, sa scape de munca.)




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

si rainy boyu cui ramane?



pay daca nu sa-ndura niminea de el poci sa-l iau io??? doar o tura

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj o tura...ca sa ajunga la fiecare...din noi

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

ups uiti ca am facut loc e ala de care vorbiti voi



duamne iona am zis io ca ajungi pa scaunu ilectric acu vei fi acuzata si de murder

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

ups uiti ca am facut loc e ala de care vorbiti voi



duamne iona am zis io ca ajungi pa scaunu ilectric acu vei fi acuzata si de murder


si sa vezi atunci proces.....asta deja nu mai e de competenta noastra........nu se va mai indura niminea de tine, ca noi.....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

sunt pe titanic impreuna cu baietii nu mai puteit sa-mi faceti nimic pag.anterioara

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple...suna la domnu dan sa ne dea ielicopteru...ca avem actiune in forta asta seara

iona....stati calmi..nu va impacientati..ca venim sa va salvam...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

sunt pe titanic impreuna cu baietii nu mai puteit sa-mi faceti nimic pag.anterioara



mey pai daca esti pa titanic io nu-mi fac griji stau linistita ca stiu cat e de solid doar sa nu intalnesca vreun aisberg oricum suntem p'aproape cu barcili de salvare ...pentru baieti cat despre tine....

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

si sa vezi atunci proces.....asta deja nu mai e de competenta noastra........nu se va mai indura niminea de tine, ca noi.....


mey io cre ca putem sa facem ceva pentru iona daca ne cheama ca martori? mergem nu?? doar trebe sa spunem adevaru

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput