Fulgusori de nov-dec2009(157)-HAI RALUCI_B!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

nb...gagici...nu mi-e somn..as mai sta...da maine merg la analize de sange si tre sa ma trezeasc la ora 6.3o....



A L I N A36 saptamani
MARIE REBECCA AYANNA
burtica mea;www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">nunta noastra 15.08.2009;www.onetruemedia.com/shared?p=9b028f1a9ab463a47ebe17&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">COMOARA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

MONIS si eu te pup si te imbratisez cu inima mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Cum am promis, am adus un update: are 3 ore si jumatate, 3,415kg, 52 cm, scor 9-9, primele 2 ore a tot incercat sa suga (eu inca nu am colostru, dar o sa vina el), acum e obosita si doarme lipita de mami.
Daca si in continuare e totul bine, dupa ce o mai inteapa si maine, pe la pranz ne dau drumul acasa.

Cu epidurala, nici nu-mi vine sa cred ce usoara a fost nasterea naturala la al doilea bebe- mai ales dupa ce 9 luni m-am tot plans . Daca nu ar fi varsta, mai ca m-as baga si la al treilea (vorbesc hormonii din mine acum).

Le asteptam acum pe big sister si pe Bunutzi in vizita.




Laura


"At first, dreams seem impossible, then improbable, and eventually inevitable. " Christopher Reeve

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura B

Cum am promis, am adus un update: are 3 ore si jumatate, 3,415kg, 52 cm, scor 9-9, primele 2 ore a tot incercat sa suga (eu inca nu am colostru, dar o sa vina el), acum e obosita si doarme lipita de mami.
Daca si in continuare e totul bine, dupa ce o mai inteapa si maine, pe la pranz ne dau drumul acasa.

Cu epidurala, nici nu-mi vine sa cred ce usoara a fost nasterea naturala la al doilea bebe- mai ales dupa ce 9 luni m-am tot plans . Daca nu ar fi varsta, mai ca m-as baga si la al treilea (vorbesc hormonii din mine acum).

Le asteptam acum pe big sister si pe Bunutzi in vizita.




Laura


"At first, dreams seem impossible, then improbable, and eventually inevitable. " Christopher Reeve



FELICITARI SCUMPO!!!!!!!!!!!!!



A L I N A36 saptamani
MARIE REBECCA AYANNA
burtica mea;www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">nunta noastra 15.08.2009;www.onetruemedia.com/shared?p=9b028f1a9ab463a47ebe17&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">COMOARA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

LAURAB felicitari...sa creasca mare bebe si tu sa te refaci in scurta vreme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

S-a intamplat ceva cu Lacramioara?
Camy bine ati venit sanatosi acasa.Flavius este tare frumos

Felicitari Avalon!!!Bine ati venit pe lume Dragos si Emil.Sunteti tare scumpi,sa fiti sanatosi si fericiti toata viata!Mami te asteptam acasa in forma maxima cat mai repede! V-a facut viata un cadou tare frumos de aniversarea voastra

Miany a venit cand a vrut scumpul vostru Davidut

Many bani sa va aduca multa fericire in suflete Vladut!Stiu ca va avea parte de multa iubire din partea voastra.Exact ca sotul tau gandeam despre catelus.Va pup cu drag

Lumi s-a facut mare printesa voastra .La multi ani sanatosi!
Da,Lumi eu sunt bine

Ramo felicitari pentru prima baita facuta de tine lui Domi
Pup ochisorii baiatului

Betty sanatate multa
Imi pare rau de experianta din spital avuta cu Mario.Doamne dar toate spitalele sunt asa?

Simina chiar nu sunt in stare sa comentez nimic. Dumnezeule sunt de-a dreptul socata.Imi pare tare rau ca ati trecut prin asa ceva.E cumplit.Strange-o tare la piept si iubeste-o sa uite durerea prin care a trecut.Noi te strangem pe tine tare tare in brate si iti doresc sa nu mai calci vreodata in vreun spital cu fetita ta.Mi se pare ireal ce povestesti,fir-ar sa fie de treaba.
La multi ani Mayuta,multa sanatate si fericire.

Miany imi pare rau ca a trebuit sa faci cunostinta cu conditiile mizerabile din spital.Ma bucur tare mult ca sunteti acasa .

Trimit asta,mai am de citit,revin

_
Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:



Felicitari LauraB!!!!!Bun venit Sophia!!!Sa fii sanatoasa si fericita toata viata.Mami ma bucur ca a fost usor ,te pupam si te asteptam repede acasa!





_
Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Nu stiu daca mai revin in seara asta,incerc sa dorm,dimineata plecam la Bucuresti.Termin recuperarile maine seara.

Va pup cu drag pe toate.

_
Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Mai zic inca ceva

Am vorbit astazi cu Tinonino este tare fericita ,are un frumos baietel cu nasucul carn.Face si el un pic de plaja din cauza icterului si spera sa ajunga acasa in acest weekend.
Transmite tuturor pupici.

_
Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

si eu toate proaspetele mamici, si pe cele care si-au adus comorile acasa. Azi a fost o zi cu multe lacrimi, citind postarile voastre, cred ca mi-au facut bine, m-au emotionat f. mult.

Simina si voi prin cate ati trecut, bine ca sunteti acasa si sa va ajute Bunul Dumnezeu sa fiti sanatoase si sa nu mai ajungeti prin spitale.

Betty sper ca nu-i nimic grav cu ochiul.

Many_bani si mesajul tau m-a terminat, si eu am acasa o catelusa de 12 ani si jumatate, care inseamna f. mult ptr. mine si nu numai si ptr. un moment m-am pus in pielea ta, nici nu vreau sa concep ca poate sa i se intample ceva. Ca sa ii pot citi mamei mes. tau a trebuit sa ma opresc de cateva ori din cauza .

Si povestea mea, pana sa raman gravi e una lunga si cu multa suferinta, acum e tarziu si nici nu ma simt in gradul sa dau frau povestii, poate in alta zi am sa ma simt in forma si sa pot scrie despre acel drum lung si anevoios dar cu un final fericit sper eu.

toate , , si .


Doris 36+ Matteo ......

poze

AMR 4SAPTAMANI




Mergi la inceput