Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(40)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Clar. Manca-l-ar mama pe el de frumusel.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Amy iti dai seama ca eu si cand ma uitam la Raducu ma gandeam la Nico? Ce bine i-ar face la Nico o priza buna

Fetelor trebuie sa subliniem ca e un pansament VIRTUAL doar,ca iar vine Mona si ne trage de urechiSe recomanda in covalescenta,dupa plata facturi,o cearta cu soacra,cu colega si dupa ce arzi friptura din motive de stat pe net cu inimoasele

Am stiut eu Amy ca-ti face bine un pansament.

Elly,facut Hsg,rezultat,proba Cotte(parca) bilateral pozitiva cu intrebarea ce mai astepti? Ai de lucru acasa

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Nico(de-ai sti ce avem pt.tine..)

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Ellyshor,referitor la drilingul ovarian,citeam pe aici mai demult,parca Bytzi zicea dar nu-s sigura,ca s-ar putea sa afecteze rezerva ovariana.Intereseaza-te mai mult,vezi cum stau cu FSH persoanele care au facut driling sau poate chiar cu inhibina b. FSH-ul tau e ok,banuiesc.

Galli,pe unde esti?

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Fete cucuiete eu va spun noapte buna la toate,ne reauzim maine cand avem si vestile bune de la Nico.

Pup trupa,

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Seara buna scumpelor!!!
Nici nu stiu cu ce sa incep.

Deci va zic eu o chestie evidenta: Nasica mea a fost tare curajoasa azi ..Daca ar fi fost dupa ea ar fi stat treaza numai sa vada ce ii fac doctorii . Sa te recuperezi repede, ai inteles?? dulce!

Mayan felicitari!!!!

Ehe gata nu mai sunt cea mai mica, m-a intrecut Elly .

Galli sa stii ca am lipsit motivat , deh, ma paleste somnu devreme, dorm pe mine de pe la 7... iar dimineata nu reusesc sa dorm mai mult de 8.

Bun venit Luminita42!

Ada sa stii ca iara a fost soata plimbareata, iar sapt trecuta fost la Cluj, hm, si n-am apucat sa lansez "sistemul de supraveghere"

la toate fetele !!!

Noi suntem bine, sapt viitoare merg sa vad cum mi-au iesit analizele.
Azi am fost la curte si tocmai ce au terminat de montat geamurile si usile de la casuta , nici nu imi vine sa cred.
Ne-am facut un pic de timp sa ne vizitam si finutii mici si zapaciti, doar ca am plecat de acolo cu o durere surda de cap...am bafta sa ma deochi repede, iar prietena mea reuseste sa faca lucrul asta de fiecare data !!!

Mai stau nitel si ma bag la nani, ca nu mai tine gluma , soatei nici ca ii vine sa creada ca ma bag asa devreme la nani, eu care eram mereu numai la schimbul 3 .


Ah si ca sa nu uit : sarbatoritelor ns de maine Micomic si Cinezee

Va dulce!!!

http://lbdf.lilypie.com/YhfVp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Lumyyyy...poooop dulce burticutza cu puiutzii in ea!

Ada...am mai citit pe net...dar nu am gasit niciunde ca ar afecta rezerva ovariana.
FSH-ul meu e chiar mic...2.76...ceva de genul.
Oricum, ma mai documentez. Mersi pt observatie


Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Noapte buna scumpelorrr!
Ma bag si eu la somnic.
Pooop pufos pentru toate gagicutzele!


Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Bun seara, fete dragi!

Am fost curajoasa datorita voua si m-am dus pregatita sufleteste.
Dar un lucru e cert: NU SUNT FAN LAPARO! Dar as putea deveni fana lu' Raducu. Stie el saracu' ca intenionam sa-l trimitem cu "posta" catre diferite destinatii?!

N- am putut intra mai devreme la voi, m-am simtit super- naspa. Am zis c-o mierlesc, nu alta. De la clinica am venit in jur de unu-doua, cred, ca o floare. Dar, in timp, organismul meu a reactionat nasol la gazul acela. Nu simt deloc durere la gaurele, nu simt durere la umeri/ diafragma. In schimb aveam o amorteala acuta (daca pot spune asa) la maini si picioare. Acum vreo ora am venit de la spitalul de langa noi, ca deja nu mai puteam sa-mi misc picioarele, tremuram din toate madularele si aveam o stare de lesin infioratoare. Mi-au bagat o butelcuta de vitamine si mi-am mai revenit. Am ramas doar cu amorteala, mai usoara, ce-i drept, la maini si genunchi.

Revin cu detalii tehnice despre interventie maine, acum abia scriu. Nu prea ma asculta degetelele.

Va multumesc inca o data pentru sustinere si va iubesc de-adevaratelea!


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Uoff, nasica draga. Am stat aici sigura ca o sa intrii. Ma bucur ca ti-ai revenit. Toata ziua m-am gandit la tine. Fugi in patut si vorbim maine. si noapte buna.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput