Guvernul Croitoru a cazut ... what is next?

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Hai la joc! Ia sa vedem, recunoasteti cinstit ce v-a iesit?
http://www.evz.ro/alege-ti-presedintele/index.html



loool. a doua oara imi iese ca mi se potriveste becali ca o manusa

o fi un semn ca tre' sa ma duc la vot, sau macar ca ar trebui sa fiu de acord cu legalizarea prostitutiei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S
Putin imi pasa daca votezi tu sau altii cu Vadim, Becali, Crin, Basescu et co. N-are legatura. Va respect optiunile.



Da, curat respect cand putin iti pasa!
Ingrid, ai incurcat vorbele...



Nu am incurcat Rufus. Eu respect optiunile fiecaruia la vot, ce, am sarit cum au facut altii aici ca se voteaza pe Geoana, bla-bla? Nu. Mai departe nu ma explic, ca mi-e lehamite. Daca nici tu n-ai inteles...




Ingrid, nu m-am luat de tine vis a vis de optiuni sau atitudini...spuneam, doar, ca nu poti respecta pe cineva si putin sa-ti pese de el. Este o greseala de exprimare si am vrut sa sune a gluma. N-am reusit, scuze.

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


cred ca gluma a fost prea subtila pentru neuronul meu blond, dar eu una nu ma identific cu votul meu (sau cu lipsa lui, in cazul meu). daca lui Ingrid putin ii pasa cu cine voteaza cineva, nu inseamna ca putin ii pasa de acel cineva. daca spun ca putin imi pasa cu cine votezi, atata timp cat eu tin cont de celalalte calitati sau defecte, nu de culoarea politica (cred ca asta intra mai curand la defecte ) inseamna ca te desconsider?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna
daca spun ca putin imi pasa cu cine votezi, atata timp cat eu tin cont de celalalte calitati sau defecte, nu de culoarea politica (cred ca asta intra mai curand la defecte ) inseamna ca te desconsider?




Nu. Daca putin iti pasa de votul meu, nu inseamna ca-mi respecti optiunea de vot; inseamna ca, in cel mai fericit caz pentru mine, nu te intereseaza. Hai, ca am vorbit destul de asta...

Ti-a iesit Becali? Si mie, pe locul 2, iar pe trei Oprescu. Asta inseamna ca nu le cunosc platformele...
Pe primul loc Basescu, dar nu ma mir.

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Marcel Iures, este la TVR1 - si a venit sa il sustina pe Basescu.
Un lord este acest Marcel Iures.


**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Testul din EVZ functioneaza, l-am incercat si eu mai demult si a dat rezultatul asteptat! :)



M-am lamurit.

Basescu ne-a urat, in urma cu 5 ani, www.flickr.com/photos/sutu/4093444346/" target="_blank">"sa traim bine".
Nu a mintit.
Astazi a precizat si cind. www.flickr.com/photos/sutu/4093444318/" target="_blank">"Peste 15-20 de ani". (asta in varianta optimista, in care acel "noi" ne cuprinde si pe noi :).

Pozele-s de-aci: http://sutu.ro/2009/11/10/traian-basescu-2004-2009/
Iar "premonitia" de-aci: http://www.gandul.info/politica/basescu-la-etno-tv-in-15-20-de-ani-vom-trai-extraordinar-ce-spune-despre-patriotism-dragostea-de-mama-si-agricultura-plus-un-caraghios-de-poet-5096064


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Ati vazut www.mircea-badea.ro/blog/din-nou-editie-speciala-sinteza-zilei/" target="_blank">filmuletele lui Basescu?

Nu pot sa cred.....asta e presedintele Romaniei? Cu asta se ocupa????

Parca e Romania de la ora 5...

Circ! Circ! Bascalie!!! Cat mai multa!

BLEAH!


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:



http://televizorulpresedinte.ro/

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

si mie mi-a iesit acelasi top ca lui Rufus.

...suntem becalizati fara stire si fara voie

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

dupa cum ma asteptam, am mai umblat un pic la optiuni:

- daca vreau legalizarea prostitutiei si a drogurilor usoare, restul ramanand la fel, imi da basescu; pe locul doi, fireste ... becaaaali

- daca ma dau mai blonda decat sunt, adica n-am nicio opinie la cele cu optiunea "io sunt mic nu stiu nimic", si cat se poate de americo-fila la cele 2-3 intrebari care vor sa stie clar asta ... ghiciti rezultatul?

geoana, urmat de ... pauza sa ma uit cine-i, ca n-am avut onoarea... yeap, kelemen hunor, iar pe locul 3, floricica. ce sa insemne oare, crinuletu' nu-i asa blond, sau nu-i asa americofil?

Mergi la inceput