Goldie Pants - 22

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

pana ajungeti voi eu verific instalatia de sunet sa vad de merge bine...adica ii dau drumu la maxim....

am incercat apa din mediterana si e numa buna, asa ca va astept...
ce sa va mai zic ca iona tzopaie de fericire de nu mai poate....ii repet intr-una "rau, ratusca, ramurica....." poate face un efort sa pronunte R.....ca e o zi mare...nu?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



aeroportul ii plin de flori ..sper sa nu se ofileasca pana ajungeti


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico cum te gandesti tu la toate da trebe sa invete iona sa pronunte numili corect
mey noi suntem toti imbracati in camasi colorate o sa ne recunoasteti usor, pe mine in special dupa palaria violet
pa come togetehru si pa finutzu i-am imbracat in camasi galbene,ca sa ii fie si lu iona mai usor na, da finutzu nici pa departe nu e atat de hot ca nashicu lui, duamne ajuta sa poata finutzu s-o linisteasca pa iona ca tare mi-e sa nu ajunga pa scaunu ilectrtic fetili astea cre ca d'aia nu mai intra p'aci le e teama sa nu se dea iona la fundurili lorda nu cre ca au ales solutia cea mai buna

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey bagati un superturbo la avioanele alea ca se ofilesc florile lu iona....si atat s-a zdrobit pentru voi....



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

daca a fost iona in stare sa se catere pe gard la mine si sa caute alune numa sa ii poate arunca o privire la ebony....atunci iti dai seama pentru un lustruit cam de cate e capabila....

dar azi e o zi mare pentru ea, asa ca nu amintim de faptili ei din trecut (de teama ca iar tipa in gura mare ca nu le regreta si ca le mai face de 100 de ori, nu de alta )

asadar..iaca iona ca mai e putin si pleci acasa cu come al tau...come R.....mey fata asta e de groaza..zice alfabetu de la cap la coada si de la coada la cap intr-o rasuflare....da fara R....poate daca vede camesha galbina....isi aminteste si de R

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey noi acilea suntem, cu nashicu, cu finutzu
si cu asa ca putem incepe

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Pfuu...lung drum...
Am aterizat, dar nu mai e nimeni la aeroport. In directie sa o luam?

Am fost la Paris asa, dintr-o intamplare. I-a venit cheful la Black shirt sa vizitam niste muzee

Mi-a cumparat o palarieeeeeeee (nu de la muzeu)...seamana foarte bine cu Fedora hat, dar a zis black ca e pt. fete

Aud ceva...de la boxele voastre? In directia sunetului sa o luam?






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

purple tu trebe sa mergi in directia unde se aude asta



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple fuguta fuguta ca iaca incepe intr-o secunda....

iona esti pafff de emotie de nu mai zici nimic? ai grija unde iti tii privirea...focuseaza bie pe ctRRRR

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

purple sunteti pe drumul cel bunnuma pa black l-ai adus?

mey mj pai ziceai ca are camesha ca a lu nasu ca pantaloni is la fel mai lipseste centura

oana uiti ca pot sa-l pronunt si pe R
Come together right now
Over me

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput