Goldie Pants - 22

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


mey nashico, acu ce sa-ti fac daca nu s-au adunat toate fetili ca ziseram ca plecam cu toatele in cyprus da-n seara asta chiar daca s-o strange chiar daca nu noi il botezam pa finutzu sa-i facem viatza mai usoara si lu iona ca finutzu nu-sh cum s-o descurca cu ea
da io nu-nteleg cum ne dai tu pa mana lu dl c?ce treaba ai tu cu el??
mey io una sunt cam ametita azi, cre ca cineva mi-a facut farmece si cre ca si cu fetili astea s-a-ntamplat la fel ele o fi gasit pa cineva sa le descante si sa le dezlege? da' io una stiu ca n-am leac



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

vad ca esti decisa azi sa ii faci botez la finutu, atunci party sa fie poate ma mai dezmortesc si eu asa.

cat despre leac, nu este am primit raspuns de la cercetatori...cica sa ne vedem de treaba noastra asa cum suntem si cand nu mai putem, luam o gura de oxigen

mr. C...poi vi-l trimit si voua sa va faca curat, sa vedeti ce l-a invatat iona. vine, zice ca si cand colo intoarce casa cu susul in jos, face un dans de 5 min si apoi zice "iona va ureaza spor la treaba, eu am plecat" am zis ca il trimit prin posta inapoi la iona, da n-am rezistat....l-am trimis in zbor

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna fetili

....


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey atunci incepem sa ne pregatim de botez cat sa-l mai tinem pa finutzu asa nebotezat
iona vezi sa fii pa faza ai grija cum ii intampini pa nasii lu finutzu mai ales pa nashu

io zic sa ne luam oxigenu si energizantu ca ne asteapta o noapte luuuuuunga mai ales ca noi scapam si da finutzu





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona sper ca ai ceva pus bine si la loc de cinste si pentru nasha lu nasha ta

sper sa il pitesti bine pa mr. C, ca n-as vrea sa ii mai fac rost de inca un zbor la "biznis class", ca nah....inca ma simt datoare pentru ce a facut pentru mine

pana va incalziti si voi de party eu ma duc la o baie cu spuma, ca sa imi relaxez simturili...sa pot sa depistez de la departare daca pui ceva in cocktail iona

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashico
io in fiecare zi port pantaloni comozi, adidasi fara siret si camasi colorate (galbenu e culoarea preferata la camasa) evident cu accesoriile de rigoare




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

Acum ma imbarc in avion sa ma intorc in Romania. Am fost la cumparaturi pt. ocazia asta speciala (nu haine, in orice caz). Sper ca nu vin de la Paris degeaba si nu plecam




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey fetili eu am plecat de dimi sa pun la punct toate detalili..pe ADRIANKA nu am gasit-o acasada cheia era sub presu de la intrare dl C s-a ocupat de toteu am stat la soarewww.destinatiieuropene.ro/_img/poze/hotel-riu-cypria-paphos-cipru-9759.jpg" target="_blank">http://www.destinatiieuropene.ro/_img/poze/hotel-riu-cypria-paphos-cipru-9759.jpgdeci va trimit sau
eu sunt pregatita sa ii www.hollywood-celebrity-pictures.com/Celebrities/Angelina-Jolie/Angelina-Jolie-38.JPG" target="_blank">intampin...adica sa va intampin

mjpt.nasu lu finu tau nu am dacat un costum

oanasper ca nu l-ai crezut pa dl C la faza cu casa pa dos ca el vrea doar sa ma puna rau cu voi poatea poate imi mai prelungiti pedeapsa ..saracu el tot viseaza la cai verzi pe peretidin cauza asta imi face toate poftele

purple sunt curioasa ce ti-ai cumparat

lisa,anka haideti no.....odata va botezati finutii

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da stiu ca aveti un chef de party de nu va mai stapaneste nimeni si nimic.....treaba e asta?
ma gandeam ca vin si va gasesc intr-o dixtractie de nici nu o sa ma bagati in seama ca am ajuns...



ia..adunarea....eu acus plec spre ciprus.....in 30 de min is acolo....asa ca iona sa ma astepti cu flori proaspiti la aeroport

mj sar'na. imi place stilul vestimentar ce il ai. acu ii dai ultimili sfaturi la finu de nu esti p'aci?

purple....bine ca te dusasi la Paris fara sa dai de veste....ti-o fost frica ca lustruieste iona ceva cat esti pelcata, pe la tine pe acasa?

anka, lisa

adrianka.....eu vin spre tine, sper sa fii bucuroasa de oaspeti , ca n-ai incotro oricum

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

stay mey nashico ca avusei putina treaba na doar nu e usor sa nasheshti mai ales un asa finutz
mey ne-am pregatit si noi da una da alta si come togetheru meu il invata pa finutzu dansu ala care ii place lu iona sa-i facem o
am mai pierdut timpu ca nu ne-ntelegeam cu ca nu era e acord sa facem la mediterana, ba ca de ce in costumili naked, ba ca de ce sa fie si finu si nashu imbracati in yelow shirt, ma rog....da acu suntem pa val ajungem imediat io si cu come togetheru meu si cu finutzu si cu dirty boyu ca na trebe sa il mai scot si pa el in lume
pana sosim baga colea o gura de oxigen



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput