Goldie Pants - 22

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

anktza nu-ti face griji pentru noi, ca noi acilea petrecem



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

moooamaaaa ce dor mi-a fost de BAD bine ca l-ai scos tu la defilare ca mie sigurmi se prelungea pedeapsa

mey da purple?....vezi ca pe black & white imi permit sa-i scot la......plimbare

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona ca numai la defilari ti-e gandu' mey asta nu e defilare e o melodie care lu ankutza ii place mult, n-are nicio legatura ca BADu e in peisaj doar trebe sa asculti si sa bagi la cap la privit,si la ,si la , e FORBIDDEN
stai cuminte macar pana espira pedeapsa ca lisa ai vazut ce ti-a promis daca te mai dai la BADu ei nu profita ca lisa nu e aci ca vede tot oricum
daca vrei o defilare adevarata na d'aci ca io sunt fata buna da stii regula: BEAT IT DA LANGA COME TOGETHERU MEU
ai voie sa te uiti doar ca sa-ti fie mai usor cu dl c



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey iona da neobosita esti....faci fata pe atatea fronturi....si la Bad si la Black&White..si pa Ebony il faci paparazzi .... domnu C ce face? e bine ingrijit? cum ati dormit azi noapte?

mey...daca nici seara asta nu e party dati alarma devreme sa stiu....ca atunci



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico nu vrei s-o facem in 4?
duamne fereste, mey nu va ganditi aiurea la ma refer

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey pa BAD doar l-am ascultat nimic mai mult

da ce mult va preocupa soarta lu dl C..imi pregateste jacuza.......daca nici in seara asta nu-i botezati atunci musai sa apelez la nasi...sa ma boteze ei pe mine

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey noi pa finutzu il botezam cand suntem toate nasili, io zic ca e bine sa fim toate ..doar suntem
pana atunci iona tu poti sa-ti faci...... iluzii
da iete neste energizant ca sa-ti fie mai usor, daca e cazu oxigenu' ti-l iei si tu
aci e voie sa si sa




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



mey iona da tu il esploatezi maica cam mult pe domnu C...sa faca aia.....sa faca aia...poate la final te trezesti ca te da in judecata ca nu i-ai respectat drepturili...

finico....poi hai in 4....ca daca party nu s-anunta...atunci facem un private party....de toata mandreatza


fetelor....va asteptam....hai..lasati partenerii sa ia si ei o gura de oxigen

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico ca tu esti acolea mai aproape daca auzi cumva ca dl c vrea un avocat sa-si apere drepturili cunostem noi pa cineva sa-l reprezinte
mey daca nu s-o strange fetili la party cre ca bagam si noi un private party ca demult, de cand tot o tinem intr-un party, nu mai fuseram doar noi doi, io si cu come togetheru meu
trebuia sa sa termine odata si cu partyurili astea asa in vazu' tuturor da macar sa scapam da finutzu ca tot pa capu nostru sta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi mj da-i o tema de casa la finut....sa invete un dans wow...par example...sa le uimeasca pe celelalte nasici la botez..ai mai apoi.....pi iona

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput