Goldie Pants - 22

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey vezi ca unili nashici este prezente deci de partenerii lor n-o sa ai parte

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona faci ce faci si tot pe langa borcanu cu dulceata te invarti....tot cu degetu pa marginea lui esti...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Buna dimineatza fetele.
Am intrat sa va salut si sa imi cer scuze pentru absenta...
Daca vreti sa continuati cu botezul sau ati terminat deja ..eu nu ma supar, ca nah...nu puteti sa ma asteptati pe mine.....Dar sa nu ma uitati si sa mi-l lasati pe BAD, ca revin in peisaj......
VA pup. O zi buna.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

.a nu se sevi de cate fetele cae nu au fost la confeinta

lisaaaaunde esti?cineva iti umbla in gadeoba lu BAD

scazati am alergie la o litea...doamneee cat il iubesc pe CT

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili
lisa pa noi tot aci ne gasesti, nu te uitam, te asteptam cat mai curand
iona multam pentru da' mi-e ca ai picurat in ea substanta aia pa care o dezbaturam in conferinta de aseara mai bine imi fac io mea
cat despre alergie....e bine ca lu dl c poti sa-i pronunti numili corect ....in rest noi stim despre cine/ce vorbesti
ia acilea un tratament poate te vindeci fa si tu o cura da ai grija ca excesili nu e bune


si/sau

mey fetili dimineata cand m-am trezit ce credeti ca-mi canta in cap


Your voice is like music to my ears,
Whisper softly and the world just dissapears
Take me high and just wipe away my fears,
When you're with me
Oh boy, it's my heartbeat that i hear

Ooh, ooh baby
Touch me and i come alive
I can feel you on my lips
I can feel you deep inside
Ooh, ooh baby
In your arms I finally breathe
Wrap me up in all your love
That's the oxygen I need, yeah


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello

for u all.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:



moooooooooooooooama da' ce ati mai scris acilea
mey da io petrec singura de nebuna?? azi e friday ce mama lu naiba niciun party? nemica??
atunci imi raman mie toti baietii?? pot sa petrec doar io cu ei?? io cre ca da


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

finico nu te las la greu. aci is si io cu tine, umar la umar in suferinta.....sa ii ajutam pe baietii ramasi p'aci singuri si neconsolati

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico stiam io ca ma poci baza pe tine
chiar ma gandeam cum ma descurc io cu atatia baieti??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna fetili, apar si io pe acilea....sper mai tarziu sa am timp mai mult si sa vb....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput