FIV- Dr LAURA DRACEA (4)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Pe la ce ora ar trebui sa vina Ancuta cu rezultatul?

Vanesa ce faci? CRed ca ai inceput deja petrecerea.

.


Dumnezeu ne va ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa80 spune:

Inca nu am inceput petrecerea. Diseara cand ajungem acasa. Abia am avut putere sa imi sun sotul sa ii spun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutza2009 spune:

Fetelor, din pacate vestile sunt triste . Acum am primit rezultatul beta=0. Felicitari Vanessa ma bucur mult pt tine!Sarcina usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Imi pare tare rau Ancutza, trebuie sa fii puternica si cu ajutorul lui Dzeu speram sa se indeplineasca dorintele noastre.

Dumnezeu ne va ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutza2009 spune:

Dar nu renunt.Incerc sa ma refac sa ma detasez, planific o vacanta de sarbatori si in martie o iau de la inceput tot la Gynera.Cred ca trebuie sa fac si alte analize , pt ca cele din barem sunt bune.Ma gandesc sa fac o laparoscopie.Acum sunt trista dar ma bucur pt Vanessa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa80 spune:

ANCUTZA imi pare tare rau ca nu ai reusit acum. Bine faci ca iti iei o vacanta de sarbatori. Trebuie sa iti revii si sa continui lupta.
Noi suntem alaturi de tine si de sotul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Vin cu o rugaminte. Haideti sa salvam o viata. Din putinul pe care il avem sa incercam sa gasim o suma minima 10 ron - 50 ron cat poate fiecare, pentru a salva un inger. Are nevoie de noi!!!
La semnatura mea gasiti toate detaliile. Multumesc.

Catalina
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">salvati o viata alina donescu
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutza2009 spune:

Va multumesc mult voua pt ca ne-ati fost aproape.Am invatat multe impreuna , ne-am intristat si ne-am bucurat impreuna.Eu cred ca o sa ma retrag o vreme.CORA cea mai mare sustinatoare a noastra iti doresc sa ti se implineasca visul cat mai repede si poate cine stie , ne intalnim cu burtici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophie76 spune:

ancutza, imi pare tare rau, orice alte cuvinte sunt de prisos.Mult curaj pentru a merge mai departe!

sophie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa80 spune:

ANCUTZA .
Ai grija de tine si nu renunta la acest VIS. Cand o sa iti mai revii, ma gasesti tot aici.

Mergi la inceput