Ghiocei-Martie-Aprilie 2009 (95)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Ma inscriu si eu in clubul Cafea Jacobs Kronung cu AlintaromaChar sunt curioasa cati bebei au reusit sa ignore reclama???

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

FLORINELA din cate stiu eu ce ai simtit tu acolo este un ganglion care s-a inflamat. Este probabil un "raspuns" al organismul la raceala pe care Victoras a avut-o si a tinut destul de mult. Cel putin eu asa cred. Sper sa am dreptate si sa nu fie altceva

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Shasa iar bantui?

Eu mi-am terminat treaba si ma bag la somn.

Si un mesaj pt soacra, in caz ca ma citeste: esti femeie buna, dar vorbesti prea mult si aiurea


Se vede ca sunt obosita...am inceput sa aberez

Noapte buna!!!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Shasa iar bantui?

Eu mi-am terminat treaba si ma bag la somn.

Si un mesaj pt soacra, in caz ca ma citeste: esti femeie buna, dar vorbesti prea mult si aiurea


Se vede ca sunt obosita...am inceput sa aberez

Noapte buna!!!

Olga, mamica lui David iepurasul


OLISHKA gata, am recuperat si acum termin cu bantuiala, ma duc si eu la somn.


Va pe toate si va citesc maine seara....daca am timp

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

neatza
se pare ca eu sunt responsabila cu cafeaua azi...virtual ca in realitate mi-a fost atat de lene incat mi-am pus ce ramasese in filtru de ierimai nasol e ca se trezeste shefu' si pana la urma trebuie sa fac

na ca si al meu e fan acea reclama, bine e adevarat ca se intoarce la aproape orice melodie


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

olga - eu sper ca nu ne citeste totusi soacra ta, adevarul e ca sper ca nu ne urmareshte nimeni cunoscut pe ascuns. ar fi o violare a intimitatii. si eu am prietene care activeaza pe diferite forumuri dar nici nu mi-a trecut prin cap sa le urmaresc postarile...mi se pare tare aiurea


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

cat despre premergator Olga, nu stiu de ce te stresezi. eu una mor de ras cand aud oameni care emit axiome din astea maretze, daca nici eu nu ma ocup de copil atunci sa fie ele sanatoase. e plin de mame model pe lumea asta, parol
eu deocamdata sunt incantata ca scula asta il ajuta sa isi satisfaca nevoia de explorare si independenta. poftim, tocmai a invatat sa deschide un dulap tare complicat


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monamour spune:

Buna dimineata.Eu deja mi-am baut cafeaua.Voiam sa va raspund si eu referitor la ganglioni.Si al meu are unu la gat si mi-a zis pediatrul ca a ramas de la vreo raceala.Si cu premergatorul nu-ti mai face probleme si eu l-am pus de cand a inceput sa stea in fund bine,cu toate ca dr.imi zicea ca o sa mearga mai greu in picioare pt ca se invata in el dar nu a fost asa.La 1 an si 2 luni mergea in picioare chiar foarte bine.Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Buna dimineata!!!

Aris se pare ca noi doua dam stingerea, dar si dimineata suntem prezente primele.

Al meu inca nu a ajun la performanta de a deschide sertare, dar vreo 4 plante tot mi-a rupt. este innebunit dupa ele. Dar daca imi aduc bine aminte, parca a trecut si al tau prin perioada asta. "Mai avem nevoie si de iarba!!!"

De dimineata am vorbit numai in rusa cu David...si atata rade...nu stiu daca este din cauza limbii sau doar este fericit ca ma aude

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Buna dimineata!

Si Vlad a avut un ganglion inflamat , in acelasi loc ca si Victoras. Am fost cu el la eco la Stamate. Este posibil sa se inflameze in urma unei raceli sau in perioada de crestere a dintilor.Cateodata nu se mai retrag.

In legatura cu premergatorul- eu pe Vlad nu l-am pus. La 11 luni fugea in toata casa.Nu stiu daca merge mai greu daca il pui in premergator. Eu nu i-am cumparat ca doar ala mai lipsea din cele doua camere ale mele.



Poze

Mergi la inceput