Fulgu de novdec(152)-Felicitari Ali&Moni,Go Laura!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

MONI MONI
MONI MONI
MONI MONI
MONI MONI
MONI MONI
MONI MONI
MONI MONI
MONI MONI


36+ Remus Andrei
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
www.petitieonline.ro/petitie-p47134046.html" target="_blank">petitie de semnat
AMR 4 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Laurairina, Monis, Ali, nasteri usoare si bebei sanatosi!!!

Parerea mea e ca nu au lasat-o pe Dana sa se rupa pt ca e straina... Cred ca asta e o conceptie pur romaneasca. De ex si dr meu e de parere ca in general te recuperezi mai bine cand te rupi, decat atunci cand te taie. Sunt pareri si pareri. Nu cred ca are nici o legatura cu nationalitatea. Repet, e parerea mea si vorbesc din experienta personala.

Gabitza, la multi ani si sanatate multa tie si bebeilor!

Laura 38+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/registry/search/index.jsp?_flowExecutionKey=_c11EDD71B-501A-6A2F-9AF9-6A66F91011D0_k6888B69F-452C-89D6-F903-9D161DBE85B5&overrideStore=TRUS" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

FETELE....VA PUUUUUP!!!

M-am intors de la nunta si ce-mi vad ochii?”....A inceput ninsoarea cu fulgusori de noiembrie....

HAI LAURA!!!!

HAI MONIS!!!!

CAMY sa va bucurati de Flavius tot restul vietii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia86 spune:


HAI MONIS!!!



SUNTEM ALATURI DE TINE!!!!

32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

HAI ALI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Si eu prezenta la trio party! I-am zis la Dominic sa doarma macar 2 ore sa apuc si eu o nastere in direct .
MONIS
LAURA
ALI

Fetelor, capul sus, pieptul inainte, nasteti repede si usor si va asteptam pe joi, maxim vineri acasa! Multi de incurajare!

Ramona,
MAMICA DE BROSCOI - PRINTISOR DOMINIC ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Lidiuta noastra draga, cum vine ea in momentele cheie pentru fiecare dintre noi. Ma bucur nespus sa te vad atat de prezenta aici. pt ca am vazut ca si cand am nascut eu ai fost prezenta si te-ai gandit la mine. Saru'mana!

Ramona,
MAMICA DE BROSCOI - PRINTISOR DOMINIC ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaranditza spune:

HAI MONIS!!!

HAI LAURA!!!

HAI ALI!!!!


GO, FETELOR!


NASTERI USOARE!!!

DANA, FELICITARI pt BEBE DAVID!!
Ma bucur ca sunteti bine acum, desi...ma ia cu fiori cand ma gandesc prin ce ai trecut!
BUN VENIT PE LUME, DAVID!
LA MULTI ANI, SA NE TRAIESTI!

Dupa atatea vesti bune, vin si eu cu inca una: am fost azi la doi dintre medici, bataile inimii bebelui sunt normale, media este 150 batai/minut. Deci, totul a fost doar o spaima atunci (explicatia este ca nu aveam eu suficient aer din cauza pozitiei in care am stat). 40 de minute mi-a facut non-stress-testul, si m-a asigurat ca totul e ok. Limita de sus (160 batai/min) era depasita doar cand aveam contractii sau se misca bebe foarte tare.
Asa ca acum suntem linistiti, dar bineinteles...cu o remorca de morcovi in spinare...ca se cam apropie clipa...


37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

HAI MONIS
HAI LAURA
HAI ALI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Bebe Santiago, iesi, puiule, n-o chinui pe mami Moni, push, push si respira (cica) Ionela azi ma gandeam ca Lavi nu mai da semne de viata, maine ii trimit mesaj sa vedem. Tare bucuroasa as fi daca am afla ceva despre Simina si Maya 35+ Chiara Ada

Mergi la inceput