Goldie Pants - 21

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey voi m-ati complotatcare cu cine?
adrianka party ca la tineeeee, mai rar cand mergem fetili la insulili lu adrianka mai purtam si noi costumili naked ca da la atatea procese.... te pomeni ca nu ne-or mai veni duamne fereste
mey da noi acilea nu servim nimik??






www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

aaa, si am uitat ceva

Ooh, ooh baby
Touch me and I come alive
I can feel you on my lips
I can feel you deep inside
Ooh, ooh baby
In your arms I finally breathe
Wrap me up in all your love
That's the oxygen I need, yeah



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

aci la pag.16 doar io scriu??
eiiiiiii, atunci il scot pa come togetheru meu la o defilare ca sa treaca timpu mai repede



moooooooooama cat il iubeeeeeeeeeeeesc

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M, I LOVE YOU,I LOVE YOU!
Buna fetele...hai ca ma adunai si eu p'acas...

Mj ...vad ca ai reintrat in posesia lui BaV astazi...mei, sper ca ai observat si ca am fost finutze cu el.....nu l-am epuizat chiar di tat......desi cheful nu ne-a lipsit.....speram acum sa ne rasplateasca si el la fel si sa nu-ti dezvaluie chiar toate secretili ce ni le-am impartasit......
...in ce priveste pretul bratarii...din cate stiu, gramul de argint e undeva pana in 10 lei...insa manopera e mai scumpa chiar decat bijuteria in sine...asa ca ma astept sa fi cerut un pret destul de piperat...zi-ne tu cat...nah , acum depinde si de gramaj, model...

Ionica ,mi-a spus BAD ca te-a vazut astazi (ca a avut neste treburi cu vecinu tau nr.1 )......erai impreuna cu Casanova, va plimbati pe malul Muresului...mi-a zis ca erai totusi un pic abatuta...si nu prea vorbareata...
...mey, da ieri ne-ai prezentat vecinii asa.. ca la muzeu......nici macar numili nu l-ai dezvaluit...barem sa stim cu cine avem onoarea, daca ne intalnim nas in nas pe strada vreodata...

Adrianka ..ne inviti iar la party? yupiiii, la cat e da frigg aici...deja mi-e gandu numai la insula ta......ca de a lu' mj si come togetheru nu se mai aude nik.....nu ne mai invita sa profitam si noi de ea si de caldura ei, nisip, valuri.....
mey acuma noi am mai fi venit la tine ...ca la cat ne-a hartuit iona...nu stiam pe unde sa mai scoatem camesha...pardon centura..dar nah, stii cum e cu musafiru nepoftit.....insa de alta data o sa stim...cyprus scrie pe beletu nostru de invoire......desi..daca iona a ajuns tocmai in hong kong...resedinta ta.. pt ea e la o aruncatura de batz...

Oana, Purple ..pentru impresiile despre film.
Anka

PS...mj, si eu il iubeeessssc......pe BAD...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey hai ca sa dezvalui misteru desi nu-mi place asa fara audienta 600 lei na e mult?? habar n-am cand o fi sa fie stabilit modelu poa sa ma scada sau sa mai creasca io stiu???? da io chiar vreau sa mi-o fac, nu prea ma impac io cu argintu ca nu stiu sa-l intretin da avand in vedere ca sunt figurine M iau lectii de lustruit de la iona o vrea sa ma ajute? cre ca tai posteru da pa lista ca si asa a ramas cam in coada de peste si bag bratara pai nu merit si io?? macar o bratara??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

....mi se pare cam mult......pentru o bratara din argint......dar na..daca zici ca meriti..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io merit da na acu nu trebe sa profite altii in speta bijutieru lasa ca ma mai conversez cu el, mai negociez si eventual mai caut si alte oferte nu??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Cica la noapte vor fi 2 grade




(Scump doamna, scump bratara.)

Totusi mj_girl nu ai de gand sa identifici sfatuitorii lui come together?

Iona...sper ca nu te-a rapit Casanova, ca are de discutat cu noi apoi. - astea suntem noi.






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

purple, parca mai creste temperatura acu...

mey fetili, ma gandeam yo asa.....vecinii lu iona saracii......n-au nume, n-au identitate proprie..... parca ar fi ai nimanui......nu e crestineste mai.....zic sa ii botezam pe toti trei....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamne lisa numai da botezuri nu ne tinuram p'aci
da nu e rea deloc ideea ta cum te-ai gandit sa facem??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput