Goldie Pants - 21

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da gramu da ag cat o fi???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



mj_girl....acel "colaj" sau ce o fi poti sa il afisezi pe desktop, in caz ca nu ai ce face
si....inca ceva: mesajele alea sunt de la come togetheru, mai putin ala in romana, pe ala tu il spui
si...inca ceva come togetheru a fost sfatuit de fiecare dintre noi....acum ramane sa vedem daca iti dai seama de la cine si ce sfaturi a primt.

La comanda nu mi-am facut bijuterii niciodata, deci nu ma pricep.
Dar, as zice 300 lei, ca sa ma bag in seama.


P.S. Azi l-am trimis pe BaV..am vazut ca e de rau si l-am sunat pe domnu' Dan. A trimis licopteru' si asa a ajuns la tine.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pfoa chiar asa...ma gandesc ca pe la 25-30 ron nu? Maaaaxim....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

deci BaV a ajuns acasa . asteptam sa vedem daca ne idnetifici mj...sa vedem daca stii care din noi ce i-a si lu come al tau

despre bijuu....eu ma gandesc undeva intre 250-350 ron....cred. n-am habar de preturile in domeniu. da clar la comanda si unicate, is mai scumpe. oricum M merita

anka, lisa
iona e cuminte? da cu pietre in mures?

purple ce tare esti. ai pila direct la domnu' Dan...ce onoare pa el sa duca BaV acasa.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

hai mey nashico bine ca aparusi ca vazui si io fete noi pa la melodia zilei da stii ceva ?? nu putem sa lasam melodia asa? propusa de 2 ori?? dupa aia daca nu mai are curaj sa scrie??? io am vazut ca felix96 tot voteaza subiectele, sau cel putin la inceput, da nu prea a postat, cel putin pa unde am bagat io okii, acu daca si-a facut curaj sa propuna nu e bine sa primeasca incurajari??? zic si io

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

cu mare drag si cu toate incurajarile din lume sper sa mai propuna. pai inca mai sunt melodii nepropuse....ar fi bine sa le epuizam...dar daca nu...asta e...nu ma deranjeaza....tocmai am updatat lista cu melodii. daca nu mai revine azi cu propunerea felix, poate o face maine....ca ar fi pacat sa nu revina. sper sa nu ramana azi blank


ia zii..te apucasi sa ne dibuiesti? ne-ai ghicit?

iona ce stai asa cuminte ca imi dai fiori. am senzatia ca coci ceva....castane?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Oana,, sa stii ca si eu coltul tau de realitate. Felicitari.

A terminat Bav Turneul, dupa cate am vazut, s-a intors triumfator la mamica lui

Iona, am primit cecul, dar, vai, nu trebuia

Eu sunt mereu p-aci, in umbra..., cand va fi nevoie de mine, voi sari ca arsa sa ajut...mai un proces, mai o maslina, o scobitoare...Cand mai veniti pe la mine?

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

adrianka sar'na mult. mooama....mai intebi deja cand venim? poi eu deja sunt cu un picior in ....fetelor ati auzit ce oferta avem? irezistibila.....va amintiti de ce party grozava am avut la adrianka....ia ziceti...week-endu asta ce planuri aveti?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico, io stiu ca nu s-au epuizat melodiili ca si io ce greu ma abtin sa nu propun da na acu...e greu sa urmaresti lista mai ales daca nu esti toata ziua cu okii aci ca noi si sa ma scuze felix ca mai sus am zis 96 in loc de 76
mey da voi ati fost complice la colajili alea??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ooo, daaaa......complici am fost

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput