Goldie Pants - 21

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

pot sa zic doar atat...am simtit totul ca si cand m-as fi intalnit cu un vechi prieten de suflet care imi povesteste cat de multe crede in oameni, cat d emult ii iubeste si cat de mult i-am lipsit....si el mie. n-am plans de sa sara camasha de pe mine...doar mi s-au umezit ochii la i just can't stop loving you...

in rest, am simtit ca sunt fata in fata cu el si ca se bucura ca ma face sa zambesc,ca ma face pret de cateva clipe sa fiu acolo, in locul mirific in care vrea sa evadeze orice spectator...

ce mai, il iubesc si vreau sa iubesc in modul lui. vreau sa iubesc ca el, de cantat nu pot, nu pot face oamenii sa zambeasca daca dansez sau cant, dar sper sa ii fac asa.....iubindu-i dincolo de aparente si de aspecte si defecte

tre sa ma opresc ca altfel scriu pana dimineata.....restul...poate maine...daca mai vreti sa stiti

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashica
noapte buna
maine prezint raportu cu ce a fost p'aci ne-ai lipsit

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

noapte buna
ma duc si eu ca am ceva frumos de visat noaptea asta

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili

mey o ajunge BaVu acasa azi???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili am primit de la bijutier un pret estimativ pentru o bratara am zis io "din argint, clasica, zale de marime medie la care sa se anexeze 7-9 figuri MJ aceleasi sau diferite de 1-1.5 cm" nu stiu daca e mic sau mare ....ziceti voi cat credeti ca ar face si apoi io va zic cat mi-a zis el personal nu ma pricep la d'astea si vreau sa-mi dau seama daca e bun pretu lui

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata

Iona sa iti mai treaca necazul pedepsei..dar tot ai 3 MJ + bonus fortat.

mj_girl....pai cum sa ajunga BaV? ai zis sa il mai tin . Bine, hai ca il trimit....





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza fetelor

love you M and all of u

am scris la This Is It impresia despre film. asa ca o sa va rog sa cititi acolo, ca nu ma duce capu sa o exprim de 2 ori o idee

iona vad azi pari a fi cuminte. ramane sa ne convingem

mj eu una chiar nu am habar de preturi la asa ceva .

purple zici ca te desparti de BaV? hai, curaj . curaj si da play si la film! o sa fie ca si cu BaV..dupa aia numai cu dvd-ul in fata mai stai

anka sper ca esti bine.l asteptam sa iti vedem fingeru p'aci

lisa .aseara de la cluj te-am auzit cum te rugai de iona sa defileze

adrianka....ieri nu am avut timp sa iti zic, da ma bucur ca te-ai oferit sa ne ajuti sa elucidam misteru vecinilor lu iona

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey purple na io am zis ca-l mai poti tine da daca tu nu zisesi nimik na am crezut ca daca l-ai imbracat da drum nu ti-a mai venit sa-l dezbraci iar
nashico

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce e iona? Vezi un remake dupa situatia cu black and white shirts?






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput