Fulgusori de nov-dec 2009 (151)-Felicitari Dana n!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariaandreai spune:

Betty, sa iti traiasca bb Eric, frumos si paros

Ramonika, nu fii suparata, ca mai are Ruxandra timp sa se intoarca si am inteles ca exista ceva "manevre" pe care le putem face sa le convingem. Nici Miruna nu era intoarsa inca la ultima eco. Urmatoarea va fi in 12 noiembrie, om vedea atunci. Oricum, se pot intoarce buburuzele noastre si in ultima saptamana. Eu nu imi pierd speranta ca voi putea naste natural. Nu de alta, dar al meu sot vrea sa il si concepem pe al doilea la anu' si cu ceza nu e bas indicat asa repede.

Simina, ne rugam toate pt Maya si pt tine

Felicitari Gabriela! Sa cresti mare, sa mergi acasa cu mami!

Maria 34+ cu Miruna
http://bd.lilypie.com/dYPop3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Asa Maria tine-te de capul Ramonikai ca sigur tapeteaza la butoi. Pe dinauntru . Tu ai incercat vreo metoda de 'intoarcere'?

monis cu poze de azi de ieri
ultima saptamana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenic spune:

Mesaj de la dana:

"Deci...Dilatatie 2 si contractii regulate.Cred ca reusim in noaptea asta. Va pup!"

soooo hai Dana!!


32+

www.flickr.com/photos/37479346@N02/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

andrutza, da, am fost...dar, cum am stat o gramada sa stept dr si restul fetelor de dinaintea mea.....plus pilele altor dr care veneau pe parcurs...am uitat sa dau fuga la farmacie sa intreb..plus ca deja fi-miu dadea rau de tot cu capsorul...[......am intrebat insa o asistenta care m-a pus la TNS...daca info asta care se vehiculeaza e adevarata...si mi-a zis ceva de genul "daca asa zice la stiri, asa o fi..da' nu va faceti dvs. probleme de astea".....acu'..ce-o fi vrut sa spuna...ea stie.....si chiar ma oftic....ca uite...n-am putut sa ma tin de cuvant, fir-ar sa fie


krelia 38+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaandreai spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Tu ai incercat vreo metoda de 'intoarcere'?


Inca nu. Am zis sa astept urmatoarea eco la 35s4z, si daca tot nu s-a intors, ma apuc de treba (dicumentare mai intai, ca nu stiu exact ce ar trebui facut )

Maria 34+ cu Miruna
http://bd.lilypie.com/dYPop3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Eu nu am mai cautat de cand s-a intors al meu, dar parca erau: statul intr-un soi de 4 labe, metoda cu muzica pusa pe burtica in partea de deasupra osului pubian si inca una.... am uitat . A, si exista si 2 remedii homeopate - asta daca ai un homeopat bun (bine, daca ai un acupunctor bun, atunci e la sigur, ca au astia o metoda absolut sigura ... doar ca n-o stiu multi din pacate).
La fetele de sept.oct2009 s-a scris despre asta in mai multe reprize, dar nu am retinut....

monis cu poze de azi de ieri
ultima saptamana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauradi spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Lauradi - am vazut burtica finutza si pulovaras culoarea puiului
Super

monis cu poze de azi de ieri
ultima saptamana

MerciAm vazut si eu poze de fotomodel la 39 s ;pai burtica ta e finuta,ca uite e cat a mea la 34 s

Laurairina, nu stiu cat de indemanatica sunt,da' m-am chinuit ceva sa deslusesc schema aia,care era in rusa
Lumi, iti multumesc si tie ca ne-ai vizionat si comentat
Betty, f scump pletosul Eric!Sa-ti traiasca!


Laura34 Raluca Magdalena si Radu Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Offffffff poate reusesc sa postez si eu ceva azi
Camy Flavius e un scumpic, sa traiasca si sa-ti aduca numai bucurii, sa fie sanatos, mancacios si neplangacios.
Dana.n am scos si eu pentru tine, nastere usoara.
Simina suntem alaturi de tine si ne pentru Maya.



Zambeste, maine poate va fi mai rau.
Ramona +36 Maya Paula
AMR 4 SAPTAMANI !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Citat:
citat din mesajul lui elenic

Mesaj de la dana:

"Deci...Dilatatie 2 si contractii regulate.Cred ca reusim in noaptea asta. Va pup!"

soooo hai Dana!!


32+

www.flickr.com/photos/37479346@N02/" target="_blank">poze



Hai Danaaaaa !!

Oare ii face epidurala?

34+

http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauradi spune:

Simina,sunt si eu cu gandul si cu rugaciuni alaturi de tine si bb Maya si sunt sigura ca totul va fi bine.
Ma bucur de vestile bune despre primul fulgusor,Gabriela si sper sa fie si de-acum tot mai bine.

Ah,da,si l-am vazut si pe frumosul Flavius si am tras o tura de plans ,fiindca ma bucur nespus pt Camy si sotul ei,ca in sfarsit a rasarit soarele si pe strada lor.
Nota 10 pt naratoare-Sun

Laura34 Raluca Magdalena si Radu Mihai

Mergi la inceput