Mamici de Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (39)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

rebiana......nici nu stiu cum sa spun mai exact...i-am spus cuiva sa-mi ia si sa-i dau banii si a zs k sa nu-i mai dau k st cadou.....la urma i-am dat pe una......una e cadou si una.....in sf nu stiu cum naiba mai vine....
orikm sunt luate de la targul de la Billa(de langa) de anul trecut am inteles k va fi si anul asta...dk e va anunt knd incepe.....e ala kre are si blanuri si incaltaminte...

Mario Andrei 16.08.2005 23+
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

andre_lina nici eu nu am idee de unde sa iei tava ptr briose si nu stiu nici cum se fac....
ptr bebe iti va fii cam greu sa iei totul akm...trebuia sa le iei mai pe parcurs asta k sa-ti fie mai usor

Mario Andrei 16.08.2005 23+
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Cris multam'

Mami de Luca si19+ cu



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

rebiana

Mario Andrei 16.08.2005 23+
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

ziua buna fetele, v-am citit si scriu rpd ca am o prajitura la cuptor si carnitza pe foc.
decenula la multi ani sotului! Cat despre restaurante e ok un austriac in zona traian, Louisenhoff ii zice si mai sunt ok excalibur de pe kogalniceanu (iei platou cu friptane si vin la carafa si iesi bine plus ca e distractie si decor f frumu) si mediu e trattoria de pe delea veche si acolo au si saloane separate ptr 15-25 de insi sa fii la privat asa. Iar de dublarea kg din luna 7 in luna 9 io intelesesem ca bb se dubleaza, adik cat are bb la 7 luni va avea dublu la nastere.
sagetutza da PFA-ul e singuru care nu mi-e clar, unii zic ca trebuia sa contribui la pensii ca altfel nu iau nimic ori eu nu am contribuit decat la impozit si sanatate...oricum e nou abia anu asta din martie am PFA-ul si inca nu mi-e clar nimic cu el
cris_mario pai in Grecia plec oricum pe 5 ca gata am luat biletele ma dau ranita ptr ziua de vineri 6, nov, gasesc io o scza sa nu vin ca avem voie prin lege 2 zile pe luna (mai exact 16 ore) sa plecam de la birou ptr eco , doctori, analize etc so... ma fofilez...

26+ Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

alexutzzza e suuuper ca se poate
decenuela...scz akm am vazut ..LA MULTI ANI sotului sa fiti fericiti impreuna ..iar k sa ma bag si eu.....langa parcul Carol este rest "vapor" e suuper adik noua(mie si sotului) ne place ff mult si nu e scump deloc...noi akl planuim sa facem cununia civila...pe aia o facem in familie ptr k sunt in doliu
alexutzzza ce parjiturik faci...

Mario Andrei 16.08.2005 23+
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Buna seara fete dragi!
Alexutzza ce frumos ca mergi in Grecia . Asa am si eu un chef de duca.....dar imi e cam teama sa zbor acum. M-as duce undeva de unde sa cumpar multe lucrusoare la bebelina.

Ce frumoase sunt hainutele si lucrurile pe care le-am vazut la unele dintre voi.Cred ca e timpul sa incep si eu cu shoppingul, ca deja ma misc mai greu, deci pe la 8 luni o sa-mi fie si mai dificil, mai ales ca nici nu am rezistenta la umblat prin magazine.

Vazut si eu predarea de stafeta...emotionant. Am realizat ca data viitoare cand o sa aiba loc noi o sa fim cele care o primesc, si mai sunt doar 2 luni.

Decenuela..La multi ani sotului!
Va pe toate!

Mirela 27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

seara buna,burticute!......l-am dus pe piciu la bunici in vacanta,iar de cand am ajuns acasa am intrat pe forum... de nebuna de vreo ora jumate ... ... partea lacrimogena e de fiecare data cand il duc pe radu la bunici,dar acum am si citit cu predarea stafetei ...... ma simt ca in transa...parca as fi drogata...ca putin "nebuna" stiam deja ca sunt

mami de Radu Andrei(30.07.2000) si 29+ www.flickr.com/photos/43575800@N02/?saved=1" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andre_lina spune:

cautand saci de dormit pentru bebel, am gasit un forum interesant, ca tot vorbeam zilele trecute de produse bio, eco...
organicbaby punct ro

32+ cu Doamne, ajuta-ne sa trecem peste toate incercarile!

primele poze
http://forum.desprecopii.com/forum/photo_album_edit.asp?sqldtl=77922&page=2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

cris_mario mi-as fi dorit sa nu intrebi ce prajitura ca raspunsul dauneaza grav poftelor!!! negresa pufoasa cu glazura delicioasa totul foarte ciocolatos!!!

26+ Yannis

Mergi la inceput