Goldie Pants - 20

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Ei bine, da, am fost la film....ce as putea sa spun?? Nu sunt critic de film, n-as putea spune daca a fost altceva decat ce m-am asteptat sa fie....de regula nu-mi fac asteptari..... poate ca sa nu fiu dezamagita...? Sau poate pentru ca neprevazutul este mai interesant.... A fost un film......sau mai bine zis am vizionat niste inregistrari....nu m-am dus sa caut semne sau raspunsuri la intrebari, nu m-am dus sa obtin certitudini sau sa-mi intaresc convingeri....efectele speciale sau tehnologia 3D da, impresionante.....dar nici pe departe tot atat de marete ca OMUL care le-a facut posibile....nu am varsat nici macar o lacrima....poate sunt o insensibila...?? Niciunul dintre sentimentele care m-au incercat in timpul filmului nu a fost nou, sunt sentimente pe care le traiesc in fiecare zi, ascultandu-i muzica, uitandu—ma la clipuri, la inregistrarile din concerte sau combatand aici cu voi.....
Nu as mai vedea filmul inca odata, sau probabil nu atat de curand....cu siguranta voi cumpara dvdul si cu siguranta voi continua sa ma uit ca si pana acum, iar si iar, la imagini dragi mie.....
Am fost, am vazut...am plecat..... iubindu-l nici mai mult si nici mai putin decat inainte....pentru ca mai mult de atat eu nu pot.....dar cu siguranta MICHAEL JACKSON merita mai mult...., mult mai mult decat ii putem noi oferi...


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Wow MJ......m-ai lasat speechless .
Este un punct de vedere si il respectam,fiecare a simtit in felul lui filmul.da` mi se pare mie esti suparata??????

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutza ce te face sa crezi ca sunt suparata???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

intr-adevar speechless m-ai lasat si pe mine. eu pot sa vorbesc inca doar din inchipuiri. dar cred ca filmul asta o sa ma faca sa il simt si mai aproape. nu stiu de ce, nu am habar, dar asta simt ca se va intampla. clar il iubesc pana la cea mai inalta treapta, insa filmul asta o sa ma faca sa simt distanta dintre el si mine ceva mai mica

mj

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da' ce tot o dati cu speechlessu' acilea?? da ce va lasai speechless pentru ca va asteptati sa scriu altceva??? sau ce???


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mhhh nu stiu asa te-am perceput..... suparata.


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj speechless pentru ceea ce ai zis - pentru atitudinea ta fata de film si pentru dragostea fata de MJ

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pe mine ma entuziamase f tare filmul ...de-aia ziceam.Da` acu na` fiecare simtzeste altfel.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ce atitudine nashico??
si tu de ce ma percepusi asa ankutzo??
mey nu-mi puneti neuronii la treaba, ca trebe sa le dau si lor liberi azi,.....spuneti pe bune ce vreti sa ziceti....ca nu poci ca sa cetesc printre randuri....

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutzo ....io n-am vrut sa fac la niminea niciun rau....duamne fereste .... e bine ca te-a entuziasmat am zis poate io sunt o insensibila

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput