Goldie Pants - 20

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza fetelor

love M and u all

purple sa inteleg ca ti-a placut dixtractia cu Directia 5 . eu am stat pana la 1.20 si v-am asteptat pe tine si pe mj, dar m-a luat somnu si am adormit cu black panthero in brate. pe la 2 l-am oprit

mj asteptam impresii de la film.

anka pe unde ai fost aseara? nici azi nu te areti pe ici? esti bine?

lisa, iona

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimi fetelor.
M it`s all for love L.O.V.E
Oana sunt prezenta, a trebuit sa plec putin cu zotu .......
Sunt curioasa ce facu MJ aseara.Mey MJ...moama da` nu intrasi tu pana acu? Te-a rascolit filmul? Ti-a placut? Spune-ne.....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineataaaaaaa

Mi-a placut, daaaaaaaaaa. Foarte frumos. Sa canti 2 ore fara sa falsezi sau sa iti pierzi vocea, intr-un club plin de fum si cu "alea" tot mai aproape la tine in brate, mare lucru in zilele noastre.

Am vazut ca ati discutat de iesiri in decor. Da, 8 martie sau alta ne-ocazie ar fi o intamplare frumoasa (Iona, nu scapi, si daca venim la Muresul tau)

Sa aveti o sambata







www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M, I LOVE YOU MORE AND MORE AND MORE!
Buna dimineatza fetele.
Purple , ma bucur ca te-ai simtit bine aseara.
Mj,asteptam sa ne spui si tu cum ti s-a parut filmul...ce ti-a placut mai mult....aaa, si ne spui daca l-ai mai revedea....
Oana, Anka,Iona

O sambata frumoasa va doresc, alaturi de MJii vostri.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Lisa wow esti din ce in ce mai indragostita vad.
Io de la 7 si un sfert ma duc din nou sa imi vad iubirea.....yupiiiiiii

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Anka, pe omul asta nu pot decat sa il iubesc pe zi ce trece mai mult.
Si eu ma duc diseara la 18 again....si stii ce? vreau sa vad numai partea plina a paharului...sa-l vad pe M performing si sa nu ma gandesc decat ca asta e ceea ce i-a placut cel mai mult sa faca...iar noua sa ne umple sufletele si inimile de bucurie si dragoste fata de tot ceea ce ne inconjoara.
M,God bless you! You are THE BEST!

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa este Lisa, nu poti decat sa il iubesti...este extraordinar acest om.
Abia astept sa il vad din nou.Mi-e dor de el.....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

pana luni seara cred ca o iau razna....dupa ce apare pe dvd pe bune ca o sa ma uit la el in fiecare seara. si asa zice my M ca din laptopul meu nu se aude decat MJ . important e ca ii place si lui la fel de mult altfel de mult dormeam pe pres

mey mj astept sa imi zici daca te-ai mai reindragostit inca o data de come al tau dupa film

anka ma bucur ca esti bine . si tu si lisa sunteti norocoase ca il vedeti iar

purple ma bucur ca ti-a placut dixtractia de aseara. cate o chestie de asta te panseaza asa bine la corason, si te face sa te simti alfel

iona, tu esti in parametri? adica pa la vecini? perdele, geamuri....alte noutati?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili
nu am mai reusit sa intru azi noapte....am uitat cablu de retea la birou si ciuciu net iar azi am zis ca am invoire pana la 15.00 nu??
mey fetili, da, ce faceti voi acilea??? Petrecurati bine??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Lasa-ne pe noi...zi-ne tu mai bine cum fu aseara?Baga!!!!!

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput