Bobocei de sept-oct 2008 - IN SARBATOARE!! (209)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

mi-s a 7 sau a 8, nu conteste

Carla La Multi Ani, multa sanatate si fericire, tot ce iti doresti tu si numai bucurii din partea putzoiului [bum[bum

Salih pui de BanuMaria Elena pui de Mariana flo

Babytza

Laura multi


de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt
Participam la concursul Klorane cu www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank">aa2, un vot va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

La multi ani Salih !!!! La multi ani Maria !!! Sa cresteti mari si frumosi , sanatosi si norocosi !!!!! Banu sa iti traiasca puiul !!!! Mariana sa iti traiasca printesa !!!!

La multi ani Carla !!!!!!!! Sa fii fericita si iubita , sanatoasa si norocoasa !!!! Sa ai numai bucurii si impliniri in viata !!!!!!!!!!!! LA MULTI ANI !!!!!!!!!!

Si sa treci sa iti iei prafurile pentru putzoi

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavida spune:

giuliana, am vazut si eu pozele cu Edi, care e un frumos si un scump! Si e leit taica-sau! Foarte bine seamana cu el, zici ca e numai al lui.

Eliza la 1 an
Ne-am inscris la concursul Klorane: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=10" target="_blank">lav1
mamica fericita de Eliza Maria (24.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

LA MULTI ANI CARLA!!!!!SA-TI DEA D_ZEU SANATATE<FERICIRE SI BUCURII ALATURI DE CEI DRAGI!!!



Cu gandul la Biancu...va urez noapte buna.

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavida spune:

La multi ani, Carla!

Eliza la 1 an
Ne-am inscris la concursul Klorane: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=10" target="_blank">lav1
mamica fericita de Eliza Maria (24.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

CARLA Sa fii sanatoasa si norocoasa!!!

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Va multumesc pentru complimentele adresate leutului! Va pupam cu drag!

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ale mele zorzonele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

LA MULTI ANI MARIA SI SALIH!

LA MULTI ANI CARLA!

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karina_u spune:

buna dimineata fetelor si va invit la oastazi sunt matinala am avut o noapte super s-a trezit pe la 3 jum pt bibe si atat.In primul randCARLA LAVIDAnu trebuie sa fii suparata din cauza greutatii e normal ca atunci cand copiii o i-au la piciruse sa slabeasca,asa am patit si eu chiar pe la 10 luni jum mi-a slabit f mult,tinand cont ca ea manaca f bine,dar cu timpul s-a facut la loc chiar mai bine fara nici un fel de tratament ANGELINA82iti recomand pt pasa tridermul e f bun bianca sper sa te faci bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sept-oct2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui andy.p

Nocom multumim de capitol..o noapte cat mai linistita sa aveti



Buna dimineata,

Sa sti ca noi suntem fete ascultatoare si exact asa am facut!!! A dormit Daria de la 22 la 5.30, atunci cerut suzeta, apoi la 7 cerut laptic si apoi somn pana la 8!!!

Multumim!!! Sa ne mai urezi si alta data!!!

LE: off, am ramas logata de aseara... tot Nocom sunt...

Mergi la inceput