Burtici cu flori de liliac de mai-iunie 2010 (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madamar spune:

Citat:
citat din mesajul lui aleesicoo

neata fetele
raportez a doua zi fara nici un pic de greata

asa creste bebicu
8+




Neatza!

Sa nu te deochi Alesicoodar ma bucur tare pentru tine. N-as vb intr-un ceas rau, nici eu parca nu mai am asa probleme. Sa dea domnul sa scapam de ele cit mai repede.

Despre Ayla... eu mereu uit, dar poate stiti voi, la cite saptamini a pierdut? :(. E foarte trist... aseara am citit cele scrise de Ayla cu o zi in urma si cred ca atunci cind i s-a facut rau de a avut nevoie de calciu s-a declansat problema ei... Of Doamne!

Si eu merg astazi la echo - am emotii, sper sa il vada bine pe bebe si mai ales sa fim bine amindoi.

Doamne Ajuta! Am programare la 15, sper sa va mai citesc pina atunci. Am insa liber azi, sa ma pregatesc sufleteste pentru discutie, intrebari la medic!

Pe mai incolo!


Mary 10+

evolutia lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Am vrut sa scriu mai muuult, dar am vazut mesajul lui Maitreyi si...


Monica(Ayla), cuvintele sunt de prisos (sau poate nu cele potrivite), dar sa stii ca suntem cu sufletul alaturi... si cu gandul la voi in rugaciuni. Dumnezeu iti va da putere sa treci si peste aceasta incercare, de dragul celor ramasi: Luana, Claudiu si sotul tau. Aveti nevoie toti 4, unul de altul sa va sustineti reciproc si de aceea veti avea puterea sa mergeti si sa priviti mai departe.
Pentru sufletelele chemate la ceruri, sa ne rugam sa-si gaseasca odihna...

Mami de ANTONIO (12.05.2007) si 12+ www.pregnology.com/preggoticker2/777777/000000/My%20pregnancy/05/11/2010.png" target="_blank">ANDREAS

Dumnezeu a vrut ca el sa existe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

madamar bafta la eco
ayla am impresia ca avea 13 saptnu stiu sigur

asa creste bebicu
8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamar spune:

Citat:
citat din mesajul lui aleesicoo

madamar bafta la eco
ayla am impresia ca avea 13 saptnu stiu sigur

asa creste bebicu
8+




Oficial in trimestrul II si iarasi numai oficial, fara riscuri!
Fetelor, aveti grija, nu vreau ca din odiseea noastra sa constituim sondajul perfect...cu privire la pierderi... Mi-e teama!

Mary 10+

evolutia lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

aleesicoo ce mai faci? BB e bine?
am vazut ca ai scapat de greturi, bravo, sper sa nu mai revina, le dam na-na

am vazut ca au aparut primele caruciaore la voi, felicitari!
cand ai carucior sa ne anunti si pe noi, aleesicoo, bine?


http://picasaweb.google.com/ruxandra.matei

21+ - Iustin Stefan ???
Viitori parinti, cei mai fericiti din lume, asteptandu-l pe micul nazdravan!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Alysh multu de cofee, da si prajitura aia ca face Vladi un an jumate! Wow,ce a trecut timpul!
Ale ei, e mai bine fara greturi, nu mai ceri, da??
MAdamar succes la eco!
Fetele, o zi buna numai cu vesti bune



Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

neata laura[pup]
daaaa e mult mai bine fara el... nici sa nu mai aud de ele vreodata in viata mea.. de asta nici nu ma mir mult ca aseara nu au mai aparut ca cine stie cum isi fac iar aparitia

asa creste bebicu
8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Neata fetele si din partea mea....multumesc pt primire...eu sunt f.bine nu am greturi si nici alte neplaceri.De ieri cand am aflat am si aruncat tigarile si asa bine ma simt.... pt toate

4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mommy_to_be spune:

'Neata burtici!!!!!

Eu tocmai ce mi-am baut cafeluta cu lapte si am reusit sa ma trezesc cat de cat. De aseara ma tot gandesc la Monica(Ayla)... m-a intristat foarte tare vestea asta... Sa spunem azi cu toate o rugaciune pentru ea si familia ei (de pe pamant si din ceruri)...

Mai voiam sa va zic ca aseara mi-am achizitionat primele hainute de gravida. Doamne... ce diferenta intre pantalonii care nu ma mai cuprindeau si ma strangeau si cei cu elastic si burtica pe care ii am acum... Am dat peste un magazin in care sunt si haine pentru burtici, la preturi rezonabile, moderne si foarte confortabile. Nu vreau sa fac reclama pe aici, ca mi-e frica sa nu fiu moderata. Asa ca daca sunteti interesate de locatie, spuneti-mi si va dau PM.

Va pup burtici!

Mira 10+

minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella_t spune:

Buna dimineata tuturor
Monica ma alatur si eu tuturor in ruga lor ca tu sa fii tare , sa reusesti sa treci peste toate problemele.Le doresc multa sanatate sotului si Luanei.Avandu-i pe ei poate iti va fi mai usor sa treci peste perioada asta.
feli86-daca fructe nu poti sa mananci , poate reusesti legume...rontaie si tu morcov , ardei, varza, rosii...si daca nici asta nu functioneaza incearca sa manaci produse light(alegele pe cele cu mai putine calorii si grasimi).
Madamar-bafta la eco sa ne aduci vesti bune-nu era vorba de complimente gratuite-este o realitate ca ai niste ochi f frumosi.
Aleesicoo-ma bucur ca stai mai bine cu greturile si o
Va urez o zi buna
10

Mergi la inceput