Exista prieteni virtuali adevarati?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Exista, am cunoscut fete minunate aici, de cinci ani de cand sunt user! Pe unele le-am cunscut si personal, plus ca ne bem cafeaua impreuna in fiecare dimineata !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Da, exista.

Sunt fete care te sustin, care au o vorba buna, care te drag de urechi, care iti sar in ajutor, care organizeaza o iesire si nu te lasa singura.
Sunt fete care dau un "buzz" sa intrebe ce faci, cum esti, fara niciun interes !!!

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Citat:
citat din mesajul lui ADRIANKA
Nu stiu insa cum e cu prietenia virtuala intre femei, ca inca nu am experimentat...Mi-ar fi cam teama insa, pentru ca femeile intre ele se cam inteapa si lovesc pe la spate, dupa cum am citit printre randurile catorva postari chiar de la acest topic...

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...


aici e problema...femeile se cam injunghie pe la spate. si cam doare rau cand vezi ca din prietene trecute de pragul virtual, incep improscaturile cu venin si rautate. de ce? degeaba


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

ambitioasa

Infertilitatea este o boala


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Da exista!
In spatiul virtual am intalnit niste oameni minunati atat de minunati incat nici acum nu-mi vine sa cred cat noroc am putut avea,si nici lor,vorbeste modestia din mine,nu pe bune,chiar asa au spus.
Asa ca eu zic ca exista .

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput