Bobocei de sep-oct IN SARBATOARE (208)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

piolica, Elsa e extraordinara, auzi ma sa franga inimile unui baietel asa maricel :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

Piolica iti trimit link cu pastilele , sa te uiti la ce contin. Daca gasesti ceva asemanator , le doresc cu mare interes



ok, super, astept linkul. Vecinul meu e farmacist, asa ca ma duc peste el maine sa-mi zica daca are ce vreti. Vorbim!

Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

felicic, babytza, anamona, adevarul e ca si a mea cam facea poante ca o balerina pe linga el.

Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

vreau o fetitaaaaaaa!

fi-miu, de dimineatza m-a impins, nu m-a lasat sa-l pup Imbracat de iesit afara, ajuns la usa la D-na Vio in brate, s-au intors sa ma pupe de ramas bun: s-a intors cu capul , m-a impins cu dreapta sa nu-l pup si cu stanga imi facea paaa!, ca si cum: lasa-ma cu pupatul tau, nu vezi ca eu plec afara? Si nu-i prima data,cand se joaca si este absorbit de joc, la fel ma impinge. Momente de tandreturi (lui ii plac mai mult jughinelile cu ta-su) le avem la trezire si culcare, cam atat

O sa ma razbun si o sa povestesc la gagicile lui peste ani cum facea el kka cand era mic: cere o perna, se intinde pe parchet si se baga cu fata in ea, se opinteste si geme, si face un fel de ridicari de picioare. Dupa ce termina, impinge perna si ateapta sa-l schimbi, daca nu te misti rapid, iti atrage atentia Parerea mea este ca ar trebui sa incerc olita, dar nu cred ca are rost pana la 2 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

THEA
ARIANNA


LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

LUMINITA

Didi

ada,babytzamerci mult pentru info ..m-ati convins...am pus si eu o cutiutza pe comanda colectiva..


mai eram restanta cu raspunsuri..dar am uitat..ce am vrut sa mai scriu

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicic76


O sa ma razbun si o sa povestesc la gagicile lui peste ani cum facea el kka cand era mic: cere o perna, se intinde pe parchet si se baga cu fata in ea, se opinteste si geme, si face un fel de ridicari de picioare. Dupa ce termina, impinge perna si ateapta sa-l schimbi, daca nu te misti rapid, iti atrage atentia Parerea mea este ca ar trebui sa incerc olita, dar nu cred ca are rost pana la 2 ani.


vai ce tare e Falkone, auzi la el cum face caca!!! Asta cu olita, nu stiu ce sa zic, noi i-am luat Elsei acum in weekend, dar nu cred ca o sa o folosim prea curind. (cea mai tare faza e ca olita e facuta in Romania, e una de la tigex, asta am vazut acasa, si chiar ma gindeam cum e sa o pun pe Elsa sa faca caca/pisu pe ceva Made in Ro...Asa ca pas la olita deocamdata)

Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

Chiar asa, am tot vrut sa scriu, dar am uitat:

La multi ani, Thea!!
La multi ani, Ariana!!
Sa fiti sanatoase, voioase si cu o viata lunga si cat mai plina!

Subiectul pastilute Hyland's
Am gasit un site unde au mult mai multe produse decat pe drugstore.com, ceva mai ieftine si transportul pt tot ce este trecut in tabelul de pe grup vine 42 de USD si cica ar mai intra niste produse pe langa astea, la aceiasi bani :) Asa ca intrati www.betterlife.com/brand.asp?brand_id=263" target="_blank">aici si alegeti dupa pofta inimii

NB: Flacoanele cu pastilute pt dinti sunt de 125 tablete, nu de 250 cum erau pe drugstore.

_
Our future determines our past

bobocica Maia
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

Gata am reusit si eu asa un pic, sa citesc din urma sa vad daca mai tin minte ceva in primul rand: THEA

ARIANNA sa creste-ti mari, sanatoase, frumoase si sa va iubiti parintii muuuult

BABYTZA imi pare rau ca nu a-ti dormit azi-noapte, sincer nu cred ca este de la lapte si eu tot junior cu miere ii dau si nu are absolut nimic...

karina u pote poti sa imi scri si mie pe pm, cum exact ai procedat cu intarcarea, chiar ma intereseaza....

piolica cred si eu cum sa nu faca furori.. numai cand te uiti la ea iti vine dapai un baiat.....oooofffff ai mare grija..

Gata nu mai tin minte ce mai vroiam sa zic, atat de scurta imi este mintea...

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala77 spune:

Piolica,tare pretendentul insa cam batran dupa parerea mea!

Copiii mei s-au culcat deja. Anna pe la 19 si Alice pe la 20. Cred ca ma impusc in cap. Punem pariu ca maine dimineata Anna se scoala la 4 si Alice la 5? Au ramas amandoua cu bona ca am avut treaba si Anna se trezise din somnul de dimineata pe la 11.30 si desteapta de bona a culcat-o iar la 12.30 ca cica era ora de somn ; logic ca bietul copil n-a mai dormit decat 30 min si gata; seara era rupta. Si cred ca o durea ceva, vreun dinte ca n-a fost chip s-o fac sa taca pana n-a luat Nurofen.

Felicic, eu mor aici!Lesin. Cum, chiar asa face? Si mai povestesti si la gacici!Ma dor muchii de ras.

Eu plec la nani ca nu cred ca dimineata voi avea ocazia sa vad rasaritu din pat!Noapte buna!


Mergi la inceput