Pepenasi de iulie - august 2008 (153)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Neata,

Oof Biri, sanatate multa puilor si voua! Parca trebuia sa faceti vaccinul, nu? Inteleg ca ati facut boala inainte, ofof!

Dia saru'mana pt tot! Sper ca o sa te cunosc si pe tine, nu?

Camy vezi? De-acuma vorbim seara la tel si gata, visezi frumos si vineri esti optimista:)! Hai ca mai e putin si va vad; abia astept!

Moni ai aici fete pricepute bine la asa ceva! Eu prefer framantatul de mana, totusi si coptul in cuptor. Dar masina de paine e o mega inventie, intr-adevar!

Marina ma bucur pt vestile bune!

Fete, va multumesc mult pt cuvintele frumoase dar nu le merit chiar asa; din pacate pe mine si pe Camy ne unesc niste trairi...mai altfel. Si simt ca trebuie sa fac asta! Dar nu e de laudat asa tare, e doar un gest pe care l-ar face oricine in situatia asta!

Si ca tot suntem aici, cine e vineri acasa si disponibila sa primeasca telefoane si sms-uri de la mine, ca sa scrie apoi pe forum?

Noi bine, fi'mea haleste de zor o portocala; in rest e asa prietenoasa si bleguta, i se fura jucariile in parc; i se dau palme si ea zambeste! Ofof!:)

Va pup, o zi buna!


Mamica unui MIRACOL
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Neata si de la noi!!!

Mai e asa de putin si vine Flavius!!!!! Doamne ajuta!!! Camy fii curajoasa, ca sa nu zic fii "barbata"!!!

Biri multa sanatate va urez, of ce nasol cu gripa asta!!!!

Moni eu mi-am luat recent masina de paine, nu o marca supercunoscuta, a fost ieftina si de asta am ales-o, 150 de lei. Eu sunt multumita de ea. Habar nu am de chestii cu wati, putere sau mai stiu eu ce, la mine criteriul de baza a fost pretul. Decat sa platesc firma ca e cunoscuta.... De usor e usor, doar arunci acolo ingredientele si gata, apesi butonul si nu mai ai nici o grija. A mea scoate o paine de 750g, stiu ca sunt si mai mici care fac de 500g. De durat dureaza e adevarat, dar sunt diverse programe, eu pana acum nu l-am folosit decat pe cel standard care dureaza 3h cu totul.
Edit ca am uitata sa spun ca pana la urma iese mai scumpa painea, asta daca nu ai cumva vreo sursa de faina pe la tara, la bunici, ceva de genul, ca altfel e mai scumpa decat cea cumparata din magazin. Acuma depinde si ce pui in ea, eu pun lapte in loc de apa, pun si ou, na, si facand asa un calcul...dar macar nu are aditivi, emulgatori si alte porcarii (decat cele din faina)
Anna si Ioana 11.07.2008

povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Gata, fug ca sunt in intarziere, mergem si noi la o petrecere de Haloween la mama la gradi, costum nu avem ca am aflat de ea abia ieri, dar in fine, ne distram si noi cu copiii acolo

Anna si Ioana 11.07.2008

povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana81 spune:

Sun eu, eu, iti dau PM cu numarul de telefon

5+ CLARA ANDREEA 06.08.08

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Biri multa sanatate!
Camy ma bucur ca ai dormit mai bine.

Va pup si va doresc o zi placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamelya spune:

Biri insanatosire grabnica

Sun

fug ca s-a trezit Dari



_

buburuza mea


de Daria Ecaterina 14.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pica1 spune:

SUN EU SUNT DISPONIBILA. CHIAR DACA NU SUNT ACASA AM ACCES INTERNET DE PE TELEFON NON-STOP. DAU PM CU DATELE MELE.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gallyb spune:


SUN si eu si eu sunt pana la 13:00 acasa vineri, ca dupa aia plec la munci. Ai PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gallyb spune:

Nu stiu cum voi, dar eu am niste emotii de parca vineri nasc eu si nu CAMY.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gallyb spune:

BIRI insanatosire grabnica!

PICA vreau si eu detalii pt rezilierea contractului. Ti-am m-ai scris, dar cred ca nu ai vazut. Multumesc anticipat.

Mergi la inceput