Piatra Neamt, Perla Moldovei (69+1)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

carmen, , noroc cu tine! Am baut cafeaua cu tine dimineata, chiar daca nu am apucat sa-ti spun . Ar merge ceva dulce acum, niste prajiturele cu ciocolata multa, am nevoie de zahar .... nu's ce am de la o vreme dar simt nevoia de dulce mai mereu.
va las, mai vorbim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

ELLINIA - nici eu nu stiu ce am de la o vreme,ca si eu vreau muuult dulce ,dar ar trebui sa am grija sa nu ma ingras prea mult...asta teoretic,ca de fapt sunt un pic....

LAURA - La Multi Ani si voua !!! .Foarte tare faza...cum sa uiti ma data casatoriei .Pupici si...multi,multi ani fericiti !

LORA - cum e cu mana ?

EMA - i-a trecut tusea lui Andrei ?

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de Razvanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:


Buna seara!
Carmen esti super!Inveselesti pe toata lumea
Eu deabia am ajuns acasa,si am o durere de cap naspa de tot.
Ca de! am fost la dansuri... apoi la carnavalla Liceul de arta.Fain pt copiiNu prea am mancat azi si cred ca de asta am durerea de cap
Trece cu un saridon!
Ma duc sa scot funditele cu piept de pui de la cuptor...E cam tarziu pt papa dar ce sa fac???
Cica joi sau vineri o sa ninga!!!

Lora,imi pare rau ca ai asa probleme!Nu am stiut azi cand ne-am vazut,pt ca nu am intrat pe DC pana acum
Multa,multa ,multa sanatate!!!
La ce doctor ai fost pana la urma?

Laura ,LA MULTI ANI!!!sa aveti parte de tot ce e mai bun in casnicia voastra
Trec asa de repede aniiEu ma cunosc cu sotul meu de 16 ani si de casatorie avem deabia 12 impliniti in MAI.
Inca o data LA MULTI ANI!!!



Mihaela,mami de ingeras Cosminiq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

neata fetele!!!!!
vine cafeluta!!!!!si cu niste cioco.micutaaa
fetele sa ne mai bucuram atunci de niste frunze colorate si de aceasta toamna care fuge mai greut .dar de ,vine iarna cum zicea si mihaela!!!!noi abia asteptam sa dam cu nasul de zapada!!!!!!
sanatate la puisoriii bolnaviori(daca sunt)
o zi bunaaaaaaaaaa

carmen si stefii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

Buna dimineata la ora 10!
Un ceiut de coada soricelului?Foarte bun!


Carmen noi azi mergem la control.Poate ne ,,zarim''astazi,daca esti la munca normal...

Ai gasit magazinul?Mai este unul la noi pe Calea Romanului,langa Club Adult numai ca au preturi un pic cam mari

O zi cat mai buna sa avem!!!


Mihaela , mami de ingeras Cosminq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna, fetele cucietele!!
Multumesc din suflet pentru urari!

Noi suntem bine, in general. Astia mici mai chihaie asa, sporadic. Dar in genere sunt ok. Aseara am agatat si aikido in cui . Nu a mai vrut Rares. Am ajuns pana acolo, am intrat in sala .... cand a aparut profesorul a venit la mine pe banca si a zis ca nu mai vrea, ca el sta pe banca sa se uite, ca e prea greu. Na, asta e ... mai incercam la anul. Ma bucur ca macar nu apucasem sa platesc, asa cum a patit mama unui coleg de-al lui Rares care aseara a avut aceeasi atitudine de "nu mai vreau".

In rest, nimic nou. Va pupacesc pe toate!!! Un vin fiert pe cand? O hamsie ...? Eu cred ca vineri am 'liber', ca a sugerat soacra'mea ca ia copiii la ea. Amatori??



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=10" target="_blank">concurs Klorane -> lau1- gemeni fericiti


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Laura, daca sta sotul cu Stefan vin si eu, as bea un vin fiert ... La mine aici bate soarele, zici ca vine vara, nu iarna.
Si noi suntem bine, in general. Ma speri virusurile astea de gripa, sper sa nu ne afecteze si pe noi.
Lora, ce-ti face mana? Te-ai mutat? Cam nasol te-a prins, ca imi inchipui ca ai treaba. Sanatate!
va las ,a intorc la treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Salutare!
Am promis poze de la cununie,dar abia acum mi-am facut timp sa le descarc ...si cosuletul cu trandafiri,care l-am primit de ziua mea.
http://community.webshots.com/album/575298080oKnhye?vhost=community

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de Razvanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

laurel,tare as vrea la intalnire dar uite ca zic si eu pas o data ,chiar nu se va putea sa vin ............dar nu va uit si poate ne vedem celalata saptamana cu sigurantaaa

carmen si stefii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

allexa,fff frumoase pozele,sa fie intrun ceas cat mai bun,sa va iubiti pana la adanci batraneti!!!!!!!alaturi de razvanel si viitorul bebe
mihaela ,inca nu am ajuns la magazin ,dar cred ca o voi lasa pe sapt viitoare de acum,vreau sa mai schimb cate ceva prin casa

carmen si stefiii

Mergi la inceput