Goldie Pants - 18

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

e acu si cu tine mey nashico da ce zici, nu mi-as trage si io private party na
ca dupa atata vremeeeeee

mey liso da cu tine ce e maine??? asa grav e??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj , trebe sa imi fac plinu' de oxigen, toxice si ce-o mai fi......ca maine seara merg la film...sa nu m-apuce leshinurili p'acolo....mai bine sa incep de pe acu'...



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

aha, pai trebe sa te blindezi bine atunci
mey da iona asta nimik, nimik, acu si la fundu lu BaV sa da??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa iti dai seama ca eu mai am inca 6 zile pana la film. o sa imi termin neuronu citind ce scrieti voi si asteptand sa ajung sa il vad....daca m-a apucat bocitu' cand am desfacut BaV...cred ca nici Titanicu nu ma mai salveaza de la ce inundatii o sa fac la cinema

mj, private party faci mai spre dimineata, cand ne retragem.ca si eu cu doamna barza imi dau intalnire numai la ore miciatunci is bune intalnirile de taina

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona tace si face. vecinii ii invarte pa dupa finger, BaV-ul ni l-a spus in 2-3 cuvinte....trece pe ici in fuga intre 2 vizite la frumuseii vecini

purple metalul tau e in conditii bune? ca iona cred ca ne mai si pune vecinii aia ca paravan....am eu un feeling roz cu privire la treaba asta



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico, si cu tine acu pai io vezi bine ca am tot facut prezenta aci da sambata daca imi ajunge BaV acasa, duameeeeeeeeee ce private party o sa fac sa-mi spun el de-a fir a par cum a petrecut in tour
mey da io acu nu stiu nici in ce oras e mey chiar da iona unde are resedinta trebe sa dau lu GPS sa caute Jackson street??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mj sa-i fac o poza si cu fundu???....BaVu face nani ca a venit foarte obosit de la oana nu stiu la ce tratamente l-a supus 3 zile si 3 noptisi maine are de facut 366 de KM asa ca il las sa se odihneasca ...da maine de dimi inainte sa plece nu scapa..asa ca dau o tura prin vecini sa le spun NB

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ce e aia Bav mai gagici?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey mj, acuma speram sa nu-ti spuna BaV chiar tot.....cum fu intalnirili cu noi...sa lase si ceva nedestainuit.......
iona, stiu ca e pe malul muresului......sau la fundul ........

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona da nu zisesi unde ai resedinta
motanik BaV= Bal a Versailles

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput