FIV250

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Sheri, bafta multa la ochisori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Wow,Sheri n-am stiut ca te-ai apucat iar de FIV!!!Multa,multa bafta iti doresc,sa-i faci un fratior sau o surioara Alesiei(sau poate doi????)Tin pumnii vineri,la ET!!

Fetelor,va doresc tuturor din suflet mult noroc,sa dea Dumnezeu sa veniti toate cu teste pozitive..




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Fireyes sa fie cu multi ochi, Argus ce mai!
Alrak, scump rau, dincolo era mai ieftin! Daca vrei tratament naturist pt infertilitate, vezi la inceput de topic tratamentul Liviei, e mai prietenos la pret. Eu n-as da banii astia... faci cateva FIV uri cu ei, si e mai sigur ca obtii o sarcina.
Parerea mea!

Maine am punctia!

Shery si inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

sheri
mult , mult noroc maine la punctie !!!!!!!
nusy
ce mai faci fericita mamica ???????
Vrem si noi niste poze cu printesa !!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALRAK spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sheritra

Fireyes sa fie cu multi ochi, Argus ce mai!
Alrak, scump rau, dincolo era mai ieftin! Daca vrei tratament naturist pt infertilitate, vezi la inceput de topic tratamentul Liviei, e mai prietenos la pret. Eu n-as da banii astia... faci cateva FIV uri cu ei, si e mai sigur ca obtii o sarcina.
Parerea mea!

Maine am punctia!

Shery si inimioara Alesia (30.10.2007)




Shery productie de calitate iti doresc , pentru maine.
M-am uitat la tratamentul Liviei , aseara. Cred ca voi merge pe o varianta combinata cu acupunctura, dar sa gasesc si eu ceva mai accesibil, a ceea ce mi-a propus Sirianu' este mult prea mult.

Doamne Ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Hei, Sheri, gata, a venit ziua! bafta multa, calca si tu in ceva pe drum
Auzi, da' sv cand incepi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Buna dimineata fetelor fivoaselor,
Nu am mai putut scrie, am ceva probleme cu calc, pe forumuri aproape ca e o minune cand ma lasa sa stau mai mult de cateva minute.
Vreau sa urez bafta si productie de calitate Sheritei, bafta si sanatate la toate feteleeeee!!!!
Catalina felicitari pentru noul statut!
Uau Alrak, surioara draga dar ce tratament este asta, te purifica de tot? mai ramane ceva? ce scump mi se pare... Bafta sa gasesti ceva potrivit pentru voi si sa dea rezultate, asta este important!
Dragaico, cum a fost acasa? hai apuca-te de treaba ca-ti tin pumniiiiiii!!!!
Kora... imi pare rau de omuletii tai, bafta si sanatate in continuare!
Adyluca, Claudia? cum va simtit?i stati linistite si repaos!
Blanche ce mai faci? sanatate si bafta!
Kitta felicitari si casa de piatra!!!! mi-a placut planul pentru anul viitor nunta cu botez 2 in 1, imi place optimismul tau! sa-ti ajute d-zeu!
Bafta si sanatate tuturor fetelor, ma tot citit numai vesti nu asa roz din pacate in ultima vreme... sa aveti noroc si DD sa fie cu voi toate!
Reusita si bebici va doresc la toate!
va pup si o zi excelenta la toate!


castelana fericita 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa80 spune:

Buna fetelor! Acum am in burtica 2 puiuti ( blastocisti). Sper sa le placa la mami si sa se lipeasca bine.
Multa bafta celor care sunt in focuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui vanessa80

Buna fetelor! Acum am in burtica 2 puiuti ( blastocisti). Sper sa le placa la mami si sa se lipeasca bine.
Multa bafta celor care sunt in focuri.


Bafta maxima si sa fie cu noroc!!!! Sa le placa la mami si sa fie lipiciosi!!!
Ai grija de tine in perioada asta, odihna di mananca bine, bea multe lichide si dormi cat incape.


castelana fericita 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rami 73 spune:

Fetelor, si mai vechi si mai noi, sunteti toate in gandurile mele si ma rog pentru reusita voastra !

Ioana, refuz sa cred ca nu mai exista sanse, chiar si cu acel FSH mare. Abia dupa ce vei avea si rezultatele de la Inhibina B si AMH se va putea hotara ce protocol e mai potrivit pentru tine.

Sheri, KITTA, va tin pumnii si va imbratisez !

Fetele "poor respondent", si eu m-am aflat in aceeasi situatie, unele fete mai vechi cunosc situatia mea. Rezultatele mele la inhibina b /AMH au fost 43 respectiv 1,2. Deci foarte mici. Si totusi, cu un protocol adecvat si adaptat situatiei mele am reusit. E adevarat ca mai mult eu m-am zbatut si am insistat pe langa medici sa-mi adapteze tratamentul, sa nu ma bage "la gramada" cum se practica, mai mult, am avut si unele sugestii in urma informatiilor luate de pe diverse site-uri straine si uite ca in final am "nimerit", zic eu, schema adecvata. Asa ca nu trebuie renuntat. Se poate !

Catalina, pune-ma si pe mine pe prima pagina cu Progesteron Streuli de 25 mg / 29 fiole / expira in 08.2010 Pe mine m-a ajutat in sustinerea sarcinii (in perioada dintre punctie si testul de sarcina). Imi pare rau ca am uitat de el in frigider si nu l-am oferit mai devreme.

Va pe toate si Doamne ajuta !





Mergi la inceput