INSEMINARE 49

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sabine spune:

Fetelor sunt disperata.Am o scurgere maronie.Sunt disperata, am plans cu sughituri.Mi-e atat de frica.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_ivan spune:

sabine
calmeaza-te

cel mai rau lucru acuma e sa te agiti.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_ivan spune:

nu stiu cu ce sa te ajut.. suna medicul

[url=http://www.pregnology.com/ovulate/31/5/15/10/10/2009]www.pregnology.com/ovuticker2/31/5/15/10/10/2009.png" border="0">[/url][url=http://www.pregnology.com]Make an ovulation ticker[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Sabine,stai calma, nu te agita prea tare,suna medicul si te vei linistiAu mai fost fete care au patit asa,si nu intrerupe arefam-ul sau utrogestan,nu stiu exact ce iei

"In 2010 DD imi va darui si mie un bebelus!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

Buna, fetele!

Pentru mine luna asta s-a terminat!!! Venit de la medic cu vesti proaste, plans pana m-am umflat...z10, endometrul bun (9mm), dar ovulatia se va produce pe dreapta (folicul dominant de 17mm. Pe stangul, nimic, nimic...e gol-golut!!!!Asta e...luna viitoare!

Doamne ajuta tuturor!

http://www.pregnology.com/ovuticker/28/5/13/9/21/2009.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_ivan spune:

sorinake imi pare rau. mobilizeaza-te pt urmatoare luna..
sabine???? zi-ne ce faci

www.pregnology.com/ovuticker2/31/5/15/10/10/2009.png" border="0">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabine spune:

Stau in pat Ana.Am vorbit cu dr.A zis ca el nu poate sa spuna acum ce e.Se poate sa fie o scurgere care e foarte frecventa in primele luni.M-a intrebat daca am dureri,i-am spus ca nu.A zis sa stau linistita, sa pun 3 arefam, sa fiu atenta sa nu ma apuce durerile ca sa nu se tranforme in avort spontan.
Asa ca m-am dus la baie, m-am spalat cu grija inauntru sa fie totul curat acolo, am pus 3 arefam iar acum pot sa spun ca ma pandesc eu pe mine sa vad ce simt si unde simt.
Maine cred ca ma voi duce cu sotul la un eco aici sa vedem desi cred ca numai un eco intravaginal nu lipseste acum.dr din Romania(saracu de trei ori l-am sunat a zis ca vrea sa ma vada luni sa vedem daca e ok si daca ii bate inimioara.
Fetelor cred ca atat de frica nu mi-a fost in viata mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabine spune:

am uitat.Inauntru e plin de o chestie maro si am vazut si cateva punctulete rosii.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sabine

Stau in pat Ana.Am vorbit cu dr.A zis ca el nu poate sa spuna acum ce e.Se poate sa fie o scurgere care e foarte frecventa in primele luni.M-a intrebat daca am dureri,i-am spus ca nu.A zis sa stau linistita, sa pun 3 arefam, sa fiu atenta sa nu ma apuce durerile ca sa nu se tranforme in avort spontan.
Asa ca m-am dus la baie, m-am spalat cu grija inauntru sa fie totul curat acolo, am pus 3 arefam iar acum pot sa spun ca ma pandesc eu pe mine sa vad ce simt si unde simt.
Maine cred ca ma voi duce cu sotul la un eco aici sa vedem desi cred ca numai un eco intravaginal nu lipseste acum.dr din Romania(saracu de trei ori l-am sunat a zis ca vrea sa ma vada luni sa vedem daca e ok si daca ii bate inimioara.
Fetelor cred ca atat de frica nu mi-a fost in viata mea.




sabine, sora mea care a ramas gravida cu o luna inaintea ta (cea de 40 de ani) a avut tot asa o scurgere maronie. s-a dus la eco si embrionul era bine implantat, ii batea inmioara, nu avea nimic, cu timpul a disparut treptat scurgerea, se mai intampla in primele luni.
nu i-a dat nimeni vreo explicatie. Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabine spune:

Multumesc Luminita.Nu sti cumva cat a tinut acea scurgere?Ea simtea cand ii iesea?Eu am simtit azi de doua ori exact ca si cum ar iesi ciclu.





Mergi la inceput