Fulgusori de nov-dec 2009 -Hai Ramona!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Da, clar urban myth busted (sau Romanian myth...). Poate ne mai confirma cineva... Ionela scoate cartea de pariuri .

monis cu poze
sapt 38

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Si io prima miscare am simtit-o pe 22 iunie, deci a trecut 22 octombrie...sa fie 22 noiemb??????adica la 42sapt si o zi???? No way....cezariana scrie pe mine de trec de 40saptamani

PROASPATA PROPRIETAREASAAA

Laura, 37+ Mara Teodora
AMR 3 saptamani !!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

prefer sa nu mai scot carnetelul de pariruri... cezariana si nasterea provocata unde se pun? ai?!?!


34+ AMR 5+ sapt Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianeAli spune:


Ionela ,da, tu scoate cartea de pariuri ca eu tin evidenta la meciurile din seara asta

Gloria BN-Dinamo 1-1 si deocamdata Rapid- Steaua 1-0.



33+ Lorin Edward

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianeAli


Ionela ,da, tu scoate cartea de pariuri ca eu tin evidenta la meciurile din seara asta

Gloria BN-Dinamo 1-1 si deocamdata Rapid- Steaua 1-0.



33+ Lorin Edward


pai daca e vb de meciuri de fotbal... ma retrag... Pt mine meciul s-ar defini asa... niste neni imbracati in 3 culori, peste 20 la numar, alearga o minge pe iarba. Afara de inutilitatea gestului ( ce Doamne iarta-ma le-a facut biata minge) mai sunt si cei de prin tribune, scuipa seminte... injura... se bat.... se scuipa intre ei...( ce mai? buna crestere mama). Colac peste pupaza... povestea asta se dovedeste un "motiv intemeiat" ca dupa o zi obositoare la munca... sotia sa stea la bucatarie si sotul pe canapea cu o bere in mana. Asta e tabloul meu despre un meci.... Eu inteleg sportul practicat pentru sport, pentru sanatate.... chiar pt competitie.... restul ma depaseste


34+ AMR 5+ sapt Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

ionela - sunt de acord cu parerea ta despre meciuri.

vad ca se discuta despre "uite dopul, nu e dopul" si urmaresc si eu cu interes, desi la mine mai e pana ajung la termen, insa e bine sa inveti din experienta celorlalti. din pct. asta de vedere e mai bine ca-s in turul 2 de nasteri, insa pe de alta parte ma gandesc daca o sa mai aiba cine sa ne faca si noua galerie... ca toate veti fi ocupate cu bebeii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

ionela - sunt de acord cu parerea ta despre meciuri.

vad ca se discuta despre "uite dopul, nu e dopul" si urmaresc si eu cu interes, desi la mine mai e pana ajung la termen, insa e bine sa inveti din experienta celorlalti. din pct. asta de vedere e mai bine ca-s in turul 2 de nasteri, insa pe de alta parte ma gandesc daca o sa mai aiba cine sa ne faca si noua galerie... ca toate veti fi ocupate cu bebeii...


despre turul 2... eu cred ca fetele vor gasi timp macar sa bage daca nu sa si scrie.... sper... Ne scriem una alteia din spital sms-uri daca nu... chiar si de pe paturi vecine.... apoi ne mandrim ce multe am primit


34+ AMR 5+ sapt Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
[ insa pe de alta parte ma gandesc daca o sa mai aiba cine sa ne faca si noua galerie... ca toate veti fi ocupate cu bebeii...


RAMONIKA, I am here.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrutza spune:

Ma bag si eu in seama pe weekendul asta. Am avut astazi dimineata niste dureri jos, inauntru, de credeam ca ma apuca... Dar dupa somnul de amiaza mi-au trecut. Si bb, dupa ce weekendul asta a stat foarte linistit, de incepusem sa-mi fac probleme, e atat de zglobiu acum de trebuie sa ma tin tot timpul de burta
Of, mai sunt trei zile. Si mai am atat de multe de facut.... Plus ca nu ma simt deloc pregatita, ma simt mult mai bine decat pana acum pentru ca a coborat burta si as putea sa mai stau asa mult si bine.
Au, ce contractie m-a apucat. De contractii dureroase nu duc lipsa.....

Andrutza si copiii ei dragi - Simona Andreeea (n. 17.01.2005) si 37+ Daniel Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rebebebe spune:

Buna seara, fetele.
Insfarsit am apucat sa citesc si eu din urma.
Deocamdata incerc sa ma familiarizez cu membrii forumului,Numa simt in stare sa scriu individualizat, dar o sa incep incurand.

Am retinut ca una din voi doarme cu motanul.As vrea si eu sa dorm macar cu Motan, ca tare mi-e urat singura. Sotul a plecat ieri in Spania pentru o saptamana si nu am putut sa dorm deloc...m-am foit toata noaptea si cand atipeam visam ca suntin travaliu...

Se pare ca Ramo e pe ultima suta de metri.De-abia astept sa ne scrie amanunte.

Despre mine ce sa va mai zic? Cred ca ati reusit sa cititi povestea sarcinii cu toate peripetiile, din urma. Acum suntem bine si bebicu Nikki e foarte activ.

Ca sa va incurajez o sa va zic pe scurt cum am nascut-o pe Jess.

Mergi la inceput