King of Pop (14) - discutii generale

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Mai tare pustiulica decat toti cei care au dansat aseara pe stilul MJ


Asta am vrut si eu sa comentez...insa m-am abtinut....are stofa de dansator piciul....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Un site tribut
www.reflectionsonthedance.com/index.html" target="_blank">http://www.reflectionsonthedance.com/index.html




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

WBSS preview http://www.michaeljackson.com/us/news/preview-wanna-be-startin-something-demo-michael-jacksons-it-album-available-1026

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Un interviu transcris, cu Cory Rooney si Chris Apostle, care au lucrat pt Sony (printre altele si cu MJ)

http://thesportsinterview.com/mjackson.html

Aici apare si posibilul moment cand MJ a auzit de David Blaine, iluzionistul cu care spun unii ca, colabora.



Chris Apostle: "God bless him and let him rest in peace and we’ll all see him someday later in our life and I’m sure he’ll be singing and dancing his ass off.”







www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

purple_blue, am rasfoit un pic site-ul pus de tine, www.reflectionsonthedance.com . Contine multe, multe informatii si unele dintre le nu le-am citit sau vazut nicaieri. Cine e cel care l-a facut? Vad ca se semneaza Debbie... o fi Debbie a noastra sau e o coicidenta!?!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

purple_blue, am rasfoit un pic site-ul pus de tine, www.reflectionsonthedance.com . Contine multe, multe informatii si unele dintre le nu le-am citit sau vazut nicaieri. Cine e cel care l-a facut? Vad ca se semneaza Debbie... o fi Debbie a noastra sau e o coicidenta!?!



Nu stiu daca e Debbie Debbie, dar imi place site-ul foarte mult. E bine structurat.
Da, sunt multe lucruri pe care nu le-am vazut. Acum imi amintesc de interviul cu Barbara Walters. Ce-mi place cum vorbeste despre copil



www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:



Flashmob de la Sibiu, foarte frumos realizat si organizat.

Click aici NUMAI DACA vreti sa va faceti sange rau, sa va amintiti prin ce a trecut Michael si... de ce nu, ce oameni avem printre noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

rall se pare ca am vrut "sa-mi fac sage rau"




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Nu stiu la ce mi-a trebuit sa citesc ineptiile alea

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Foarte fain flashmobul de la Sibiu si frumos realizat montajul (si finalul de nota 10). Bravo Sibiu!!

Cat despre ce ai mentionat rall, nu merita discutia. Bleah!

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput