King of Pop (14) - discutii generale

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

M-a terminat pustiul ala! Super!!! Nu-i vorba ca-mi place sau nu, dar nu vi se pare ca au inceput sa umble sosiile lui Michael prin lume, toate? Toti actorii, toti cintaretii mari au probabil cite un inlocuitor din cind in cind, dar nu i-am vazut prin lume, in concerte, la TV, nici macar ai celor care au murit. Si nu numai sosiile se preumbla, dar si familia, si dansatorii... parca mi se pare un pic mai mult decit numai hai, sa mai facem ceva bani de pe urma lui MJ! Nu stiu inca in ce sens mi se pare mult, dar ceva nu e in regula cu toate preumblarile astea.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Amintirile lui Uri despre Michael
http://site.uri-geller.com/mj
(Foloseste aici un cuvant in legatura cu mj "mesmerise" pe care l-a utilizat si in anuntul din 2 aprilie cu privire la persoana care va fi prezenta 99,99% in 9.04.)

Valentino a scris la un moment dat pe site-ul sau ca e bolnav intr-o faza terminala si ca se retrage din activitate.
Acum multumeste romanilor :"I want to thank the Romanian people for all the love they showed me throughout my stay. You are a part of my heart, and I love you very much"
http://www.myspace.com/earnestvalentino


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Buna ziua dragi fani MJ,
ma impinge nevoia sa va scriu si-mi cer scuze daca sunt inoportuna.

Fiica-mea , studenta la relatii publice si-a ales ca studiu de caz Michael Jackson la lucrarea de licenta. frumooos, am zis, dar foarte greu..Eu ca mama ce sunt am mai ajutat-o cu stransul materialelor biografice atat cat m-am priceput.

Chestiunea e nu gaseste mare lucru despre stafful PR a lui MJ, cum si-a creat imaginea, cine l-a sfatuit bine sau prost , consilierii de imagine in diverse stadii ale carierei lui, ceva de genul asta...sau poate nu a cautat ea suficient..

Ne-ati putea ajuta, daca puteti, cu ceva informatii despre cine/cum se lucra la imaginea publica a lui MJ ?...
Multumesc,

Mergi la inceput