INSEMINARE 48

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Sabine felicitari din tot sufletul draga mea . Ma bucur din tot sufletul pt tine. Maine fuguta si fa un beta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabine spune:

Nu stiu cu cati am facut inseminare.Dar la numaratoare au fost 54 mil.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

ohhhooo-productie mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_ivan spune:



de cand m-am inscris pe forumul asta astept sa scot si eu majoretele
sabine felicitari
toate aveam nevoie de reusita

peta te atseptam si pe tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peta spune:

sabine, cred ca esti foarte fericita si de abia astepti sa-i spui si sotului, sau i-ai spus deja?
cu ocazia asta poate prind si eu curaj sa-mi fac un test, desi sunt abia z11 de la IA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aruam spune:

Sabine
FELICITARRI!!!!
SA-TI DEA DUMNEZEU UN BEBE SANATOS SI FRUMOS.
Fetelor haideti care urmeaza?
Ce veste buna chiar aveam nevoie de asa ceva.


anul acesta o sa fiu
Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Sabine felicitari, ce ma bucur. In sfarsit s-a spart gheata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

sabine - felicitari. si mie mi-au dat lacrimile.esti cea mai tare.stiam ca se intampla ceva cu tine,cu organismul, de testul "s-a blocat".parca imi faci si mie curaj sa mai fac vreo 2 inseminari.
oricum nu cred ca am mari sanse la fiv gratuit..nu am 3 ani de cand incerc,avem amandoi alte probleme de sanatate,stam cu chirie, si suntem cam saraci - de asa sunt medicii pe hartie, nici macar credit nu poti sa iei..ar trebui sa iau spaga, ca sa imi permit sa fac un FIV. minunat,ar trebui sa ma apuc de jecmanit poporul..dc ar fi asa simplu..nesimtiti.asa conditii..Deci, celor saraci nu li se permite luxul de a fi ajutati financiarsuntem o tara de handicapati..mental.
sabine - ma bucur , si alte cuvinte nu-si au rostul.decat, sa duci cu bine aceste 2 liniute pana la capat, bine, sanatoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alla76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sensibila

E deschis pt voi si in capitolul asta vreau neaaparat sa apara macar 1 bebel !

e in burtica +20
IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)
varsta bebel
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!



sensibila, multumim pentru noul capitol. te rog sa faci modificarea pt mine la prima pagina, IA 2 - 28.09.09 nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peta spune:

viss, era clar ca legea o sa fie precum cei care au facut-o...proasta...
ma gandesc la cei care au probleme de sanatate si pt ei singura sansa e fivul...la ce sa mai astepte 3 ani, daca oricum altfel nu au sanse...si daca asteaptind 3 ani depasesti limita de varsta, atunci ce mai faci???

Mergi la inceput