INSEMINARE 48

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sabine spune:

FETELOR AM DOUA LINIUTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabine spune:

Fetelor eu ce trebuie sa fac acum?Dr meu e in Romania.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

sabine - FELICITARIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!
SARCINA USOARA SI UN BEBEL SANATOS SI FRUMOS NASCUT LA TERMEN !!!!!!!!!!!!!!

Imediat te trec la reusite !!!!!!!!!!!!
Pai vb cu dr si vezi ce iti zice, oricum trebuie sa intri in atentia unui dr de acolo care sa iti supravegheze sarcina !

Stiam eu ca, capitolul asta v-a aduce cel putin un bebel !!!!!!!!!!!!!!!!

e in burtica +20
IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)
varsta bebel
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

DUMNEZEULE MARE,SABINE_FELICITARI MAMICO!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

SABINE-iti doresc multa sanatate si o sarcina usoara cu bebe sanatos si miscacios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabine spune:

Fetelor nu-mi vine sa cred.Sincer.Eu tot incercam, inclusiv cu inseminarea dar parca in sufletul meu nu credeam ca va iesi vreodata.Iar acum, tocmai acum cand eram convinsa ca intarzaierea e de la arefam, cand nu m-au durut sanii decat cateva zile, cand am avut dupa vre-o saptamana simptome clare de ciclu....nu-mi vine sa cred.Stau cu testul sub nas si ma gandesc ca poate e eronat.Cu atat mai mult cu cat azi dimineata am avut niste firisoare maronii pe hartia igienica.E drept ca acum nu mai am nimic.Nu-mi vine sa cred.Iii multumesc la D-zeu pt cadoul facut.




Sensibila de cand o sa inceapa greturile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabine spune:

Cora multumesc mult.Din suflet va doresc sa aveti parte si voi fetelor cat mai repede de doua liniute.
Imi vine sa ma dau peste cap prin casa de fericire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

SABINE-am niste emotii,parca mi-ar fii iesit mie testul pozitiv
Uite ca se poate reusi , DD a vrut sa ai bebe, sa ai mare grija de tine si bebel si ce mai conteaza cateva zile cu greturi acu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Araceli spune:

Sabine felicitari!
Ce veste grozava! Bravo de 999999999......ori!!!
Ai reusit, draga noastra
Cat de bine a inceput capitolul! Doamne ajuta sa fi prima dintr-un capitol care va fi fff bun.
Iti doresc din suflet sarcina usoara si bb sanatos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

sabine - FELICITARI INCA ODATA.Firicele maro sunt de la nidare, adica de la implantarea in uter. Trebuie sa te fereste de orice efort ! Greturile nu e o regula cand apar. Eu eram tare mandra ca pana pe la 7-8 saptamani nu aveam nimic si apoi odata m-au pocnit da rau de tot si m-au tinut pana la 13-14 saptamani. Da rau de tot cu varsaturi nasoale de pana la urma am slabit 8 kg si nici acum nu le-am pus deloc. Bine ca eu am de unde da si nu ma grabesc sa ma ingras.

e in burtica +20
IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)
varsta bebel
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

Mergi la inceput