Fulgusori de nov-dec 2009 (139)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Cory si eu am luat gynipral pt ca am avut colul deschis dar mie mi l-a dat impreuna cu diazepam.Mie la inceput mi-a dat din 4 in 4 ore cu un sfert de diazepam tot din 4 in 4 ore, apoi mi le-a dat din 6 in 6 ore. Chiar si asa aveam efecte secundare de la ele, dar incercam si eu sa manc si apoi le luam imediat si nu mai aveam asa efect la ele.

ALI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot
Andre pt noul capitol! Si tare ma bucur ca ti-a risipit nenea doctoru toate gandurile negre si pe deasupra ti-a dat si sperante la nastere naturala. Acuma sper ca in momentul x sa ti-o mai doresti si tu.
Multumesc pentru gand, puiule. La nastere acum incep sa ma gandesc, sa ma obisnuiesc cu ambele variante, pana acum m-am temut doar ca pitica e pitica. Ce-ti face nepotica? 33+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Fetele, am vorbit cu Miany ca nu mai puteam. Sunt bine amandoi, in salon cu Davidel cu tot. Davidelu' e in continua crestere, vineri le da drumul acasa. Miany era tare tare racita, Davidelu' nu a luat raceala de la mami. Mami asteapta foarte mult sa ajunga acasa sa fie numai ei. Va pup, noapte buna 33+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Andre multumim de vesti. Ma bucur ca bebe David e bine.
Saru-mana si pt noul capitol.
Marijan multa bafta maine. Tinem pumnii.
Uauuu Dymomo mai sunt 8 zile??

Ia sa ma duc eu la meci.Vad ca acolo se incinge atmosfera.

33+

http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Fetele, am vorbit cu Miany ca nu mai puteam. Sunt bine amandoi, in salon cu Davidel cu tot. Davidelu' e in continua crestere, vineri le da drumul acasa. Miany era tare tare racita, Davidelu' nu a luat raceala de la mami. Mami asteapta foarte mult sa ajunga acasa sa fie numai ei. Va pup, noapte buna

33+ Chiara Ada


ce vesti bune
pt mesager


33+ AMR 7 sapt(sau 5) Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Da Floricik numai 8. Uneori cand ma gandesc ma sperii. Sotia unui coleg al sotului meu a nascut pe 15 oct si de doua zile au adus bebicul acasa iar colegul sotului meu deja e zombie si al meu ma intreba dc asa va fi si la noi. I-am zis ca nu stiu, poate va fi un copil cuminte.(desi nu prea cred).

37+ AMR 9 zile Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

M-am incumetat astazi sa iesim la o plimbare un pic mai lunga,a fost bine dar ma dor talpile rau ca vegetez de mai bine de o saptamana.Am mancat o saorma ca tare mi-era pofta,bineinteles insotita de o cola la 0.5

Bravo Raluci pentru vestile bune.Poate ca va renunta Remus la cordonul din jurul gatuletului.

Andre nu-ti mai zic si eu ca te-ai stresat degeaba...bravo,ma bucur mult ca sunteti bine amandoua.

Marijan multa bafta maine la control.
Tinem pumnii stransi sa fie asa cum vrei tu si sa ne tii la curent neaparat.
Haide Marijan!!!


_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Fetele, am vorbit cu Miany ca nu mai puteam. Sunt bine amandoi, in salon cu Davidel cu tot. Davidelu' e in continua crestere, vineri le da drumul acasa. Miany era tare tare racita, Davidelu' nu a luat raceala de la mami. Mami asteapta foarte mult sa ajunga acasa sa fie numai ei. Va pup, noapte buna

33+ Chiara Ada

Ce ma bucur ca vin acasa!!!Sanatate Miany,sper sa-ti treaca iute raceala si sa o tii doar pt tine.
pt Miany,Davidut si Andre.

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Dymomo nu te ingrijora cu greutatea lui bb,precis nu a fost cuminte la masurat.




_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

LauraG bine ca ai scapat de agitatie,acum neaparat odihneste-te.Ma bucur ca te simti bine

Dana tu ce mai faci?

S alinutza tin pumnii sa vii cu vesti excelente
Vazut miresica frumoasa.

Roxyaly cum a fost vizita la medic?

Ramo mi-e dor de tine,imi lipsesc mesajele tale ,dar important e sa fii bine si sa te simti bine cu micuta Denisa

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 33+

Mergi la inceput