Burtici de prunci pretiosi de Mar-Apr 2010 (34)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Andira, trebuie neaparat unt (moale) sau pot folosi si margarina? (dati-va seama ca-s nula la capitolul prajituri!)

Mami de Luca si17+ cu



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ate_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioanact


Am trimis si eu mail pe contul comun cu adresa de messenger.
Mesajul il gasiti ca spam.


ALBUM
POZE RECENTE
Ioana creste mare

Cum creste bebe Justin(a)

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + 14+ - JUSTIN/JUSTINA
DOAMNE AJUTA-NE, sa ne nastem sanatosi!


Ioana draga mea nu e nevoie sa trimiti nici un mail..trebuie doar sa te loghezi si sa intri la "docs" si apoi sa vizualizezi listuta unde eu am trecut id-urile primite pana acum!!


asteptam un 20+ Doamne ajuta!

Bebe Mic


"Cine nu traieste cum gindeste,ajunge sa gindeasca cum traieste''


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ate_09 spune:

magdone bine ai venit la noi!!!
Sarcina usoara si bebe sanatos!!

woow...ce frumos ca vreti sa fie surpriza si sa nu stiti dinainte ce va fi bebe
Sa ne spui te rog si data nasterii tale, tot pt listuta!!


asteptam un 20+ Doamne ajuta!

Bebe Mic


"Cine nu traieste cum gindeste,ajunge sa gindeasca cum traieste''


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Magda bine ai venit!
Habar n-aveti, fetelor, cat va admir si respect pentru ca ati decis sa aveti 3 copii... (Magda, Andira, Delia).. recunosc cinstit ca dupa experienta de ieri m-am intrebat de ce-am tinut mortis sa il fac pe-al doilea (am mai pierdut o sarcina in trecutul apropiat) si m-am mustrat singura pentru gand. Ii multumesc lui Dumnezeu pentru ca il am in burtica si am speranta ca voi naste la termen un copil sanatos. Iar pentru voi, fetele, stima!!!

Mami de Luca si17+ cu



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Inca o mamica de 3 pici!

Magdone - bine ai venit!
Si cand ma gandesc ca la Odiseea de martie - aprilie 2005 unde am inceput, nu era nici o mamica de bb3..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

MAGDA - Felicitari pentru copilasi si bine ai venit!

Cristina +13 si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

rebiana, bine ca vine mama ta, asa o sa te poti odihni ca lumea

bine.ai venit magda, sa ai o sarcina usoara si.un bebe sanatos!
ce bine ca va puteti tine curiozitatea in frau, eu as fi vrut dar n.am fost in stare :)

ina, eu nu fac vaccinul nou, mi.e frica, consider ca nu e foarte bine testat, tu cand decizi daca il faci sau nu?

irina eu eram curiosa cu ir.urile, si aici e uita daca bebe e in parametri si atunci se considera ca totul e in regula si atat

despre yahoo id, eu il am public aci sus, cand apare postul scris :)

roxana 17+ arturo si ivan (2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Rebiana -
Poti sa folosesti si margarina, sigur (eu inainte foloseam Rama, vezi ca e una chiar cu aroma de vanilie), numai ca eu nu mai gatesc de multa vreme decat cu unt.
Vezi si tu, cum iti e mai la indemana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bordeancavio spune:

sa scriu si eu la discutia cu sexul. la mine s-a intamplat asa: la inceput (sapt 5-6) aveam chef, chiar mai mult decat de obicei, era super-ok, nici o problema, dar dupa aia, nici un chef. cum ziceti voi 0. si eu nu sunt genul.... ba de la greata n-aveam nici un chef, ba obosita mereu, vroiam doar sa stau in pat sau sa dorm, in fine ciudata acesta lipsa totala de chef. am incercat, cum se zice, pofta vine mancand... dar cam nimic. acu, ce sa zic, ca Denisa, cam odata pe sapt, pt sotu mai mult, ca mai incolo prin luna a 7-a nu cred ca va mai vedea nimic. oricum, dr mi-a zis ca am liber la sex, daca nu ma doare burtica sau ceva. deci ok ar fi, si nu mi-e teama ca i-as face rau copilului sau ceva, pur si simplu n-am nici un chef. si cred ca se simte la psihic, dar ce sa fac.... cu sila?? nu merge.


vio asteptand pe bebe 13+

poze http://picasaweb.google.com/bordeancavio81/Vio#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Magdone - bine ai venit alaturi de noi.. Sper sa am si eu curaj sa fac 3 copilasi ( si spatiu ca momentan nu as avea unde).
Ate- Nu cred ca sanii mare are vreo legatura cu colostrul sau cu alaptarea. Mama a avut/are sanii imensi de isi facea suniene pe comanda si nu a putut alapta pt ca nu a avut lapte. Matusa, tot la fel cu sanii mari a alaptat ambii copii pana la 3 ani.
Nici de lasat nu cred ca se lasa neaparat pt ca sunt mari.
Andira- sper ca nu am pocit nick-ul (sorry nu-l pot tine minte) vreau si eu miros de fursecuri. Hai ca nu fac paguba , nu mananc dulciuri dar imi place mirosul de fursecuri, cozonac etc.

Ar fi super sa ne intalnim, numai sa fie intr-o zi fara ploaie.
ma duc sa trec id-ul de mess pe contul comun.
Trimeteti-ma si voi la treaba de aici, am asa o leeeene.

Denisa, 16 + cu kinder-el Eric - Andrei
Doamne ajuta sa fie bine de data asta !

POZE

Mergi la inceput