Mamici de fulgusori de nov - dec 2009 (135)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

betty mi-au placut bancurile cu razbunarea feminina ...i le-am trimis si sotului , (fara vreun a-propos ), s-a hilizit si el


Anca 36+ Sabina Ioana

POZE

AMR 4 SAPTAMANI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Fetelor dar stiu ca ati scris nu gluma...
Sa o luam cu inceputul.
La multi ani pentru Ramona C si Elenic, sa va dea Domnul o nastere usoara si bebici sanatosi si papaciosi.
Suzyca suntem alaturi de tine si ne rugam pentru printesa.
Betty stiu ca e greu dar statul in patut la orizontala ajuta. de incurajare.
Pireliaeu anm utilizat no-spa fiole dar numai injectabil(intravenos sau intramuscular) altfel nu stiu sa se ia.
Si acu vestea bomba pentru mine. Daca BB nu se grabeste pe 28 octombrie facem cezariana. Daca vrea mai repede asta e dar eu mi-as dori sa mai stea putin. Deci Camy avem acelasi AMR desi eu nu numar zilele e suficient sa ma uit la tine si sa-mi dau seama cat de aproape sunt.

37+ Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
laurairina13, Stephy va pup si va multumesc pt grija...va spuneam ca-s pe jumate in butoi, ei ieri am intrat cu totul, dupa ce ca nu adormisem pana pe la 5 jumate - 6, pe la 7 am avut niste contractii dureroase si la intervale de vreo 10 min si m-am panicat toata , am luat nospa si pe la 10 - 11 cred ca am reusit sa adorm , am dormit pana la 4 dupa-amiaza

azi am iesit din butoi , am fost plecata toata ziua cu "trebi" mi-am dus si prenatalul la servici...platit banci, rate, telefoane, internet...etc etc ... si am ajuns pe la 6 acasa


Draga mea,ai grija la contractii,mai ales dureroase,pot deschide colul.Mai usor un pic cu atatea drumuri si odihneste-te mai mult cu forumu-n fata desigur

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Dymomo tinem minte,28 oct cu muuuulte majorete

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

am uitat sa spun ca am vazut si eu poze cu bebelusi frumosi de Lumi si Miany

legat de pompa de "stors" laptic (nici mie nu-mi place cum suna "muls") eu cred ca as face un efort financiar si as lua-o pe aia de la Avent Isis , asta in cazul in care chiar am nevoie de pompa (eu sper sa nu), oricum nu o cumpar inca, il trimit atunci pe sot la farmacie daca nu se poate si nu se poate fara ea.

laurairina, tiusca si je is capricorn si stiu cum e sa fii cu "capul tare" , da' yo mi's tare mandra de zodia asta


Anca 36+ Sabina Ioana

POZE

AMR 4 SAPTAMANI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissa13 spune:

si eu sunt capricorn, cu data nasterii 10.01.1985, ma incadrez in categoria "capului tare"

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Capricoarnele sunt super fete

monis cu poze
sapt 37 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

Draga mea,ai grija la contractii,mai ales dureroase,pot deschide colul.Mai usor un pic cu atatea drumuri si odihneste-te mai mult cu forumu-n fata desigur


draguta mea Stephy , tocmai, dupa contractiile alea m-am temut ca o sa raman cu ratele si facturile neplatite pe luna asta , sotul nu prea poate pleca de la servici si plus ca eu sunt cu treburile astea in casa, daca ma las in baza lui se duce la sfantu' asteapta sa le plateasca si ma trezesc fara cablu, net (ce ma fac eu fara DC? ), tel si prin biroul de credite , asa ca, a fost un ultim efort .






Anca 36+ Sabina Ioana

POZE

AMR 4 SAPTAMANI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

6 ianuarie.....la zi de Boboteaza......se pune?


krelia 36+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissa13

si eu sunt capricorn, cu data nasterii 10.01.1985, ma incadrez in categoria "capului tare"


Citat:
citat din mesajul lui monis5

Capricoarnele sunt super fete


Citat:
citat din mesajul lui krelia

6 ianuarie.....la zi de Boboteaza......se pune?



iote, deja putem pune de-un club


Anca 36+ Sabina Ioana

POZE

AMR 4 SAPTAMANI !!!

Mergi la inceput