Fulgusori de nov-dec 2009 (134)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

macar de am obtine vreun raspuns...
nu stiu ce am avut... toata ziua am asteptat un semn si de la elenic ce-mi spunea ieri ca i-a fost f rau si a vomitat si se gandea cum a debutat travaliul la Lumi, si azi avea programare la dorctor. Tot mai sper ca fiind mama ei acolo, a fost ocupata cu ea azi si e bine mersi acasa pregatind ziua de maine...
in rest sunt usor melancolico-meditativa...


monis cu poze sapt 36 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

monis, vezi cum faci sa ocolesti butoiul ala de care tot vb lumea pe aici...
eu va las, ne "revedem" mai tarziu
Noapte buna burticutze!

Lili 36 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

wow Monis sper sa iti fie rasplatit efortul si sa dea un semn fetele
Sper sa fie bine Elenic,probabil a fost o indigestie.
Pe mine din fetele pe care le stiu si care scriau destul de des ma ingrijoreaza Christinam - ea a avut probleme destul de mari toata sarcina si la un moment dat a disparut si Broscutza80.
Tare as vrea si eu sa vad un semn de la ele.Christinei i-am trimis pm acum multa vreme si nici macar nu l-a deschis.

Arcadia

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

buna fetele am apararut si eu pe aici
astazi am fost la control bebe e bine sunt cu toate bune asteptam sa treaca timpul sa nasc.
doctorita azi mia zis ca eu vreau sa incerc sa nasc natural dar in caz de ceva baga cezariana cu anestezie generala.
vinerea viitoare incep sa fac tratamentul si cica ar trebui sa imi tina trombocitele ridicate cel putin 3 saptamani si paote da Domnul si imi cresc si stau cateva sapt asa.daca nu bisturiul.o sa fie binein rest dureri de spate ,si osul pubian.ca nu mai stiu cum sa stau.nu pot merge abia ma misc pana la baie ,stau cat mai mult intinsa sau cel putin asezata.in rest totul e bine.


Alexandra 36 + si lumina ochilor mei Andriusik 3 ani (26.09.2006)
Povestea nasterii lui Andrei
Asa creste Andrei New
Burtica
Bebica din Burtica
www.youtube.com/watch?v=D9FkTd7Yt2k" target="_blank">Melodie speciala pt indragostiti
www.baby2see.com/small_babies.html" target="_blank">Copii Nascuti prematur
Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni mama.
Avortul Este o Crima !!!!

AMR 4 SAPTAMANI SI VOI FI DE 2 ORI MAMICA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

RAMONA C & ELENIC sa fiti sanatoase, fericite si sa aveti nasteri usoare si copii sanatosi

Alexandra 36 + si lumina ochilor mei Andriusik 3 ani (26.09.2006)
Povestea nasterii lui Andrei
Asa creste Andrei New
Burtica
Bebica din Burtica
www.youtube.com/watch?v=D9FkTd7Yt2k" target="_blank">Melodie speciala pt indragostiti
www.baby2see.com/small_babies.html" target="_blank">Copii Nascuti prematur
Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni mama.
Avortul Este o Crima !!!!

AMR 4 SAPTAMANI SI VOI FI DE 2 ORI MAMICA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

Am primit sms de la draga noastra Simina
"Fata mea are cercelusi.Maine dimineata la masa de 5 jumate mi-o da in brate sa-i dau cu bibe,PRIMUL EI BIBE.Pacat ca e 80% lapte praf ca eu nu mai am"

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 32+


sa fie sanatoasa si sa te bucuri de ea....te rog intreab-o daca nu mai are deloc, sau doar i-a scazut? Inainte sa se mulga trrebuie neaparat sa faca un dus fierbinte

Betty78 36+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Betty78 36+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Betty, bafta maine la eco, si sa te uiti urat la asistenta care te-a programat la ora aia

PROASPATA PROPRIETAREASAAA

Laura, 36+ Mara Teodora
AMR 4 saptamani !!
poze


merci frumos si stii ce ma enrvez cel mia tare ca m-am trezit la ora 3 si ceva si acum stau ca o cucuvea, iar la ora 7 o sa mor de somn...oricum am de gand sa ii spun ceva....asa nu se procedeaza

Betty78 36+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy
[brInca ma mai gandesc cu numele astea daca ar trebui sa ma intereseze ca cineva din anturajul nostru are un nume care mie imi place pt bb meu.

[Betty sa vii cu vesti bune de la echo.Deci ai gasit cu cine sa il lasi pe Mario.

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 32+


Dragutza si eu am o problema cu numele si tare imi este teama ca o sa alerge asistentele cu actele din maternitate iarasi, iar eu o sa le pun pe hold

Merci si eu sper sa fie bine si ma intereseaza cel cel mai tare cum este colul si placenta...ca daca astea 2 sunt ok, atunci si bebe e ok.

Betty78 36+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonette

Haideti mai fetelor......chiar ma gandeam ca o sa imi ziceti ca nu trebuia sa-l iert....nu ma asteptam sa va bucurati. In fine, eu sunt mai impacata acum si mi-e mila de el saracul ca e bolnav rau...;;;gripa,l-am doftoricit cum am stiut mai bine, cu ventuze, impachetari si inhalatii

Lidia ce dragutza ai fost!!! Cum aveai tu inima stransa

Vamultumesc tuturor ptr suportul moral si ptr ca va bucurati alaturi de mine

Nu mi-ati zis daca va place Ellan??

Unde sunt pozele cu Anabelle???

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum in
31+ cu Nicholas Ellan
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

AMR 9+!!!!!




eu una nu l-as fi iertat asa de repede,,,l-as fi lasat sa sufere si mai tare mai ales ca este bolnav....asa nu se procedeaza sub nici o forma....dar eu sunt mai restrictiva, dupa o relatie de 9 ani cu un semi-bou, acum nu mai fac concesii sub nici o forma, iar sotului meu cand m-a cunoscut i-am spus f clar ce accept si ce fac, iar dca vrea bine, daca nu la fel de bine....prietenele mele mi-au spus atunci ca nu sunt normala si ca nu stiu cum "saracu a ramas"

Numele imi place tare mult si eu as fi optat pentru el, dar pe al meu nu il incanta, ca are o cunostiinta care se numeste la fel si nu prea este in relatii f bune....pe langa asta as fi optat si pentru Patrick, dar "semi-boul" are un baietel pe care il cheama Patrick si iarasi sotul meu nu vrea...in fine lista este lunga si noi mai avem nitel si nume ioc

Betty78 36+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot

Citat:
citat din mesajul lui simonette

Haideti mai fetelor......chiar ma gandeam ca o sa imi ziceti ca nu trebuia sa-l iert....nu ma asteptam sa va bucurati. In fine, eu sunt mai impacata acum si mi-e mila de el saracul ca e bolnav rau...;;;gripa,l-am doftoricit cum am stiut mai bine, cu ventuze, impachetari si inhalatii

Lidia ce dragutza ai fost!!! Cum aveai tu inima stransa

Vamultumesc tuturor ptr suportul moral si ptr ca va bucurati alaturi de mine

Nu mi-ati zis daca va place Ellan??

Unde sunt pozele cu Anabelle???

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum in
31+ cu Nicholas Ellan
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

AMR 9+!!!!!




Noi ne bucuram ori de cate ori dragostea invinge !
Vezi ca acum ai posibilitatea sa te razbuni sa zic asa pe el. Un masaj din ala mai dur...niste ventuze mai nasol aplicate sa faca ceva rani usoare, asa cam ca furculita aia, dar fara intentie desigur . Mama...da tu stii sa pui si ventuze? Super...

Ramona,
37+ DOMINIC ANDREI




hai ca esti belea...adevarul ca si-o merita cu varf si indesat

Betty78 36+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput