Pacientele optimiste si gravidutze dr.Tutunaru 109

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Salutare fetele,

Eu azi tb sa ma duc la monitorizare sunt in z 33 (cred)- dar de obicei, este aglomerat, vinerea si as vrea sa ma duc maine dimineata la spital.

Stiti daca amaine dimineata face monit. la spital?
LA ce ora??

Saru'mana


Eleia
- la cabinet incearca sa suni dupa ora 16.00.
Chiar dc nu ai programare si este ff urgent ar fi bine sa te duci.
Nu cred aca se supara.



Elly

Astept, astept si iar astept .....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Magdita scumpa, ma bucur din suflet ca aceasta poveste de succes a Ramonei te tine cu moralul sus.Si ma bucur din suflet si pentru ea, pentru ca inimioara care bate in pantecul ei este intr-adevar o dovada ca Dumnezeu o iubeste!
Despre mine...ma indoiesc ca luna aceasta voi trai vreo minune...Am deja semne ca cm este aproape, asa ca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Lilisor, va veni si vremea noastra, sa nu te indoiesti nicio clipa .
Elly, nu stiu ce sa mai zic si ce sa-ti mai urez ca vad ca esti in z33 si nici urma de ovulatie sau de cm . Naspa treaba .
Araceli, mai multa bafta la inseminarea viitoare .

Pup fetele si we placut, stati la caldurica , ca asta nu-i vreme de stat in aer liber .

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
..."Ce te surprinde cel mai mult la oameni?
Dumnezeu a raspuns:
-Faptul ca se plictisesc de copilarie, se grabesc sa creasca, apoi iarasi tānjesc sa fie copii; ca īsi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi īsi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea; faptul ca se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul; ca traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.
...ce ai dori ca oamenii sa stie ?
Dumnezeu m-a privit zāmbind si a zis:
-Doar faptul ca sunt aici, intotdeuna"
"Interviu cu Dumnezeu" - Octavian Paler
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">Alina are nevoie de ajutorul nostru al tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Magdu.. aparushi? ca te dadui la disparuti, stai pitita?
Ilenush...
Elly..off ce ne facem cu outzele tale , bag un dans din buric poate le impresionez

*************************************************
Madutz

ingerash din ceruri, mami te iubeste 28.05.2009
www.pregnancy-layouts.com/style-Belly-MariaNectarie.jpg" target="_blank">astept a doua binecuvantare, ai mila de noi www.surebaby.com/community/plugins/tickers/widget.swf?client_id=4aae592d5132a&wt=1%22%20type=%22application/x-shockwave-flash%22%20wmode=%22transparent%22%20alt=%22symptoms%20of%20pregnancy%22%20height=%22200px%22%20width=%22200px" target="_blank">
"Te simti neincrezator, ingrijorat si nu esti sigur pe ce drum s-o apuci? Lasa-L pe Dumnezeu sa te calauzeasca. El cunoaste drumul. "

www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank"> NU RAMANETI INDIFERENTE, IMPREUNA PUTEM DARUI VIATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

uite ca mai apar si vesti bune. Magditza, felicitari prieteni tale Ramona si o asteptam, precum ai zis si tu, sa ne scrie povestea. Pe mine cel putin, povestile de succes tare ma mai imbarbatau atunci cand intram in butoiul cu tristete.

lilishor, las-o mai moale cu munca, ca toate se rezolva pana la urma la job, mai importanta este sanatatea ta si starea de spirit. Precum zicea felix, pana nu vezi rosu esti gravi...cel putin la cap...parca asa spunea, nu?

ce ma enerveaza vremea asta. este atat de urat afara de nu-ti vine sa faci nimic. eu abia astept sa treaca orele astea sa vina week-end-ul in mod oficial

Lali 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Lali ,scumpa mea, nu am uitat niciodata ce zicea scumpa Felix, dar din pacate, tocmai am vazut rosu...Deci...z1.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

offf mai lilishor, nu se mai termina odata cu Z1... Oricum trebuie sa mergi inainte,ca e mai bine sa privesti inainte decat inapoi. O noua luna, o noua sansa in speranta ca va fi luna norocoasa.

Lali 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Neata scumpele mele,

Lilisor, imi pare rau pentru z1. Mergem inainte, cu tupeu, da ? O sa fie bine, pana la urma, o sa vezi.
MamiLali gravidutza frumoasa, ma bucur ca esti prezenta la subiectul nostru .
Madutz scump, nu mi-a mers netul joi, iar vineri a fost nebunie la birou, n-am avut timp de DC. Dar cu gandul am fost mereu la voi .

Restul fetelor, sunteti in butoi sau luati o pauza de forumeala?

Va pup si sa aveti o saptamana cu mult soare in suflet, ca afara putin probabil .

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
..."Ce te surprinde cel mai mult la oameni?
Dumnezeu a raspuns:
-Faptul ca se plictisesc de copilarie, se grabesc sa creasca, apoi iarasi tānjesc sa fie copii; ca īsi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi īsi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea; faptul ca se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul; ca traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.
...ce ai dori ca oamenii sa stie ?
Dumnezeu m-a privit zāmbind si a zis:
-Doar faptul ca sunt aici, intotdeuna"
"Interviu cu Dumnezeu" - Octavian Paler
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">Alina are nevoie de ajutorul nostru al tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Araceli spune:

'Neata fetele si o saptamana plina de vesti bune
Aerlilian, imi pare rau pt ziua 1. Mergem mai departe, ce sa facem, ca doar nu avem alta solutie. Sper sa urmeze luna norocoasa pt tine
Eu sunt ziua 4 si ziua 3 de gonal. Mai fac azi si maine cate doua doze, apoi joi ma duc la monitorizare. Probabil la inceputul saptamanii viitoare voi face IA, daca totul va merge bine. Sunt foarte optimista si imi pun mari sperante in aceasta a doua IA. De data asta va fi bine, eu asa simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Araceli, Doamne ajuta !

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
..."Ce te surprinde cel mai mult la oameni?
Dumnezeu a raspuns:
-Faptul ca se plictisesc de copilarie, se grabesc sa creasca, apoi iarasi tānjesc sa fie copii; ca īsi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi īsi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea; faptul ca se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul; ca traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.
...ce ai dori ca oamenii sa stie ?
Dumnezeu m-a privit zāmbind si a zis:
-Doar faptul ca sunt aici, intotdeuna"
"Interviu cu Dumnezeu" - Octavian Paler
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">Alina are nevoie de ajutorul nostru al tuturor

Mergi la inceput