America (180)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Fetele ce e asta:
http://magazin.desprecopii.com/webshaper/store/viewProd.asp?pkProductItem=24703
wth???
Phillips incearca conopida piure cu ulei,
A

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Philip, supa de pui, pilaf..paine prajita.
Andrada, salut si tie:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Deci ca sa intelegeti ...copiii mei nu manaca piure, cartofii in nici un fel, fasole verde, boabe, carne de nici un fel, sunca, branza - nimic, paste vor numai goale, fierte si atat, fara pic de sos sau branza pe ele , inainte mancau snitzele - acum nu mai vor nici de astea, pizza numai plain, nici un pic de salam sau altceva pe ea .. e dezastru.
Poate ar trebui sa ii duc la doctor ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

Doris, asa-i si Philip si Andrada saraca imi spune de conopida...

US

www.youtube.com/watch?v=2-KuPRYed1Q" target="_blank">Depeche Mode August 25, 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Andrada, cauta sapindus pe wikipedia. Interesant!

Buflea, poate daca le promiti ca-i duci la doctor... Cred ca asta-i un "no, no" dar na...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Uite si aici cu nucile alea:
http://www.ehow.com/how_5399904_use-clean-laundry-body-home.html

PS Pe Amazon costa $59/5 lbs.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Buflea, scriu aci ideea mea. Le pui in fata mancarea, nu vor, iei mancarea, zici calm sorry asta e de mancare azi (ca la customer service apropos de articolul Andradei), fara sa le dai una dupa ceafa . Iei mancarea. Plang. Pui mancarea la loc, asta e de mancare. Cer biscuiti whatever, nu se poate, uite mancarea. Nu vreti, nu va e foame, iau mancarea. Cand o sa va fie foame o sa mancati. Cred eu ca dc nu cedezi tu la plansete si le pui in fata paste fierte si chicken nuggets pt ca ei zbiara ca nu le place, o sa cedeze ei si o sa manance.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Ramona,
Andreea a dat MAP testul si anul asta si anul trecut, dar ea e abia in clasa a 3a asa ca mai degraba am sa profit eu de experientza ta decit tu de a mea :0)
Rezultatele am sa le aflu abia pe 28 ca atunci e sedintza cu parintii...Oricum, pana una alta am primit saptamana trecuta scrisoare de la principal ca o muta la mate la o clasa mai avansata. O sa faca o ora in fiecare zi cu alta profesoara decit cea de la clasa. Sper sa fie de bine :0)

Anca, Andreea (8 ani) si Monica (3 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Adriana (panteruta) poti sa imi dai inca o data numele site-ului cu costume pt halloween, am uitat sa-l salvez.

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucasMom spune:

Fetelor va intreb pe voi poate careva ati avut experienta cu asa ceva.
Daca aveti doua asigurari medicale, una privata si una de grup oferita de angajator cum functioneaza impreuna? exista vreo regula care e prima, care e a doua in acoperirea cheltuielilor?

Trebuie sa spun la dr. ca am doua asigurari si se descurca ei unde trimit bill-urile sau cum se procedeaza?


Mergi la inceput