Dansez pt tine - stilul MJ

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Dansuri tribut la varianta americana a Dansez-ului, Dancing with the Stars:

http://life.hotnews.ro/stiri-showbiz-6332500-video-tribut-michael-jackson-dansez-pentru-tine.htm

Nu uitati maine seara la 8.30 ora Romaniei la pro Danse pt tine cu dansurile MJ.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Dansuri tribut la varianta americana a Dansez-ului, Dancing with the Stars:

http://life.hotnews.ro/stiri-showbiz-6332500-video-tribut-michael-jackson-dansez-pentru-tine.htm



Frumos gest, frumos dans.
Dar tot am un ghimpe..jos palaria pt. Patryck Swayze...dar comparand un sezon dedicat lui, cu un dans tribut pt. M.J....se vede ce simte "America" pt. the king of pop.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Mie mi-a placut mult tributul acesta al dansatorilor. Ei incearca sa faca totul perfect, miscarile, ritmul, normal ca le iese o interpretare... nimeni nu va putea semana prea mult cu Michael



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

tare sunt curioasa ce o sa iasa la noi.. si sunt si mai curioasa sa vad cum performeaza Moni .. na, ma scuzati, dar nu ma omor dupa ea..
Si daca ma gandesc bine cred ca Thriller-ul o sa il danseze dansatorii lui Edy..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11

tare sunt curioasa ce o sa iasa la noi.. si sunt si mai curioasa sa vad cum performeaza Moni .. na, ma scuzati, dar nu ma omor dupa ea..
Si daca ma gandesc bine cred ca Thriller-ul o sa il danseze dansatorii lui Edy..



Mihaela, mami de Andra - 29 martie 2008
[size=1]



Da, da...si eu tot de Moni as fi interesata! Nu de alta, dar nu o vad pe fatuca asta dind prea mult din ea. Ori la dansurile stil MJ trebuie sa cam dai totul...si ceva in plus ca sa te apropii cat de cat de original.
(personal, cred ca va fi pusa sa faca mai mult figuratie si miscari pe care le-am putea face fiecare dintre noi...tare m-as bucura ca realitatea sa ma contrazica )



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Eu ii multumesc lui Dumnezeu si Mihutzei ca au descoperit site-ul ala sa poata vedea si diaspora canale romanesti...azi sotu' e de noapte si eu cu fiu-miu avem intalnire la 20.30...Abia astept sa-i vad (mai ales pe "duamna" in cauza)

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Apropos de vizionarea pe acele canale. La mine merg cand si cand...sunt cazuri cand imi da error de nush ce chestie cu multe cifre si altele cand o ia din prima.
Nu m-am uitat des, si sper sa mearga diseara. Trebuie sa am grija cu diferenta de ora, acum mi-a picat fisa



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nu stiu de ce cred ca Moni va avea The Way You Make Me Feel...ca nu are prea mult de dansat tipa si ea se potriveste in rol, e frumoasa si are picioarele lungi

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicel spune:

Fetele, ma bag si eu in seama sa va mai dau un site f bun cu canale romanesti on line:http://www.rotv-live.com/. De abia astept si eu Dansez pt tine, in special dansurile dedicate lui Michael Jackson.

Va pupic si tineti-o tot asa.Sunteti minunate cum mentineti vie memoria lui Michael cu fel si fel de informatii legate de el.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Cand am vazut prima data <monicel>, m-am gandit ca a intrat columbica sa ne certe



Welcome monicel si mai scrie si tu pe aici, ca nu suntem noi guru in materie de...adica e binevenita toata lumea.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput