Dansez pt tine - stilul MJ

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nu puteti totusi compara pe oricare dintre dansatorii astia cu Michael. El de-aia e unde e in inimile si mintile noastre, pt ca era unic in ce facea. Astia incearca si ei sa danseze, nu e deloc usor si voi stiti..nici baletul nu a fost extraordinar. Cel mai bun moment a fost cand au lasat ecranul cu Michael si Will u be there...

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

NORMAL ca nu incape comparatie.... nu exista comparatie

...poate doar dublura aia despre care se vorbeste ca ar fi "jucat" repetitiile pt concerte sa fie aproape la fel de bun...



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

e clar ca nu pot dansa ca el, nu o sa poate nimeni niciodata. eu una ma asteptam sa fie un tribut in sensul in care l-au prezentat veverita si partenerul ei. daca nu pot transmite ceea ce inseamna muzica lui MJ, macar sa aiba acolo o chestie, ceva original, care sa te duca cu gandul la el, si numai la el! la unicitatea lui!


acum, mai ramane sa o vad pe moni, desi incepe sa ma sperie gandul de ce ar putea arata.

anka are dreptate fetita ta!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ce ma enerveaza si Patrichi asta...e drept ca dansul a fost slab (dar mi-a placut finalul, care a incercat sa imite finalul clipului) dar daca nu stii coregrafia clipului original mai bine taci tataie din gura, nu te face de ras cu hora ta cu tot!

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

da Oana...nu imi venea sa cred ce aud....auzi la ea Michael nu face asa ceva!!!!
o astept pe Monicuta

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Am adormit si eu pitica..

nu mi-a prea placut Andreea&Co..



Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Eu pariam pe black panther pt moni, dar a fost luat....




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Motanik si pe mine ma cam enerveaza Patrichi.. are de multe ori comentarii tampite efectiv.. eu sunt fan Mihai Petre.. imi place de el si ca seamana cu Orlando Bloom



Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Da, da, si eu tot the way you make me feel credeam pt Moni...sa vedem, urmeaza, nu?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

eu cred ca Moni se va baga la ceva lent...gen You are not alone sau altele de gen.... nu o vad in ritm si cu zvac. Tare as vrea sa ma insel


Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput